Neler Yeni

Adana için klima önerisi .

Aykut D.

80+ Gold
60 mt2 1+1 ev için klima önerisi lazım 12.000 16.000 btü arası önerilerinizi bekliyorum .

Butce piyasaya hakim olmadığım için bütçe veremiyorum uygun fiyatlı kaliteli bir cihaz olması yeterli . Tercihen Japon klimaları tercihimizdir .

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Mitsubishi, Daikin bu alanda rakipsiz ama fiyatları maalesef uygun değil

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,542
İsim
Cengiz
60 mt2 1+1 ev için klima önerisi lazım 12.000 16.000 btü arası önerilerinizi bekliyorum .

Butce piyasaya hakim olmadığım için bütçe veremiyorum uygun fiyatlı kaliteli bir cihaz olması yeterli . Tercihen Japon klimaları tercihimizdir .
Hocam Merhaba

23.735'e Aldım Ama Şuan Pahalnmış Azcık Tüm Set Halinde Geldi Bana Borular Felan Dahil Ücretsiz Montajda Var Samsung Zaten Marka Olarak Kaliteli Peşin Fiyatına 6 Taksitte Var Kurulum İçin Servis Bekliyorum 1 Haftadır Bunu Alabilirsin

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aykut D.

80+ Gold

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ng3
Japon klimaları ucuz olmaz, türkiye pazarında iki adet mitsubishi var birisi Mitsubishi Electric diğeri Mitsubishi Heavy bunların arasında kalırsan Electric olanı almalısın ancak Mitsubishi Electric markasını internet üzerinden alamazsın. Japon klimalarından Daikin'nin belli modelleri Mitsubishi Electric ve Toshiba güzel klimalar ama ucuz bir şey istersen Baymak, LG, Beko, Arçelik bakabilirsiniz.
Not Klimacıyım

Senerr

80+ Bronze
Arçelik almıştık biz zira servis ağı genişti burada, elinde imkanınız varsa sevisine vs. güveniyorsanız Mitsubishi alabilirsiniz. Kaliteli cihazlar, yakınlarımdan alan var servis kısmını sormadım az btu alsaydık ama Mitsubishi özellikle electric serisinden alsamıydık ? Diyorum. Daha kaliteli duruyorlar LG ve türevi Arçelik, Beko klimalara göre. Vestel hakkında bir fikrim yok mesela ama Arçelik resmen LG kopyası.

Aykut D.

80+ Gold
Japon klimaları ucuz olmaz, türkiye pazarında iki adet mitsubishi var birisi Mitsubishi Electric diğeri Mitsubishi Heavy bunların arasında kalırsan Electric olanı almalısın ancak Mitsubishi Electric markasını internet üzerinden alamazsın. Japon klimalarından Daikin'nin belli modelleri Mitsubishi Electric ve Toshiba güzel klimalar ama ucuz bir şey istersen Baymak, LG, Beko, Arçelik bakabilirsiniz.
Not Klimacıyım
20k bütçe ile ne önerebilirsin (max 25k)

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ng3
12.000 btu olarak 20-25 k arası baymak alabilirsiniz soğutma da işinizi görecektir.Ancak bölgenizde sık sık eletrik kesintisi veya elektriksel sorunlar oluyorsa ileriye dönük olarak düşünürsek samsung alabilirsiniz.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
12.000 btu olarak 20-25 k arası baymak alabilirsiniz soğutma da işinizi görecektir.Ancak bölgenizde sık sık eletrik kesintisi veya elektriksel sorunlar oluyorsa ileriye dönük olarak düşünürsek samsung alabilirsiniz.
1 senedir baymak 12 lik kullanıyorum, dediği gibi soğutması çok iyi. Bu arada 12 bine almıştım şuan 26-27 yazmışlar. 9 Luk takip ediyorum bir tane daha alacağım ama kışın alırım hem uygun oluyor hem ertesi gün gelip kurarlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,704
Üyeler
156,509
Son üye
baba anne yakalayan
Top Bottom