Neler Yeni

🔥İndirim AİGO Hotswap-kablosuz ve kablolu klavye

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,848
İsim
göksel yurtcan
switch markasıda açıklansa daha iyi olurmuştu ama tr için iyi fiyat

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangisi alınır hocam tam şuan klavye almam gerekiyor ve 1700 kadar bir bütçem var
Aralarındaki tek fark boyut farkı istediğin boyuta göre alabilirsin tüm özellikleri aynı hepsinin boyut dışında. 1200mAh pili sayesinde şarjıda uzun süre gidicektir. Hotswap sayesinde uzun ömürlüde olucaktır çünkü mekanik klavyelerde genelde arızalanan şey switchtir bunun switch'ini istediğin zaman değiştirebilirsin.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yağız Berk Özel
1200 mAh kime yetecek? Bendeki 3000 mAh Akko 5108B anca yetiyor bana üstüne aydınlatmasız bu kadar hayatta verilmez.
Hotswap sayesinde uzun ömürlüde olucaktır çünkü mekanik klavyelerde genelde arızalanan şey switchtir bunun switch'ini istediğin zaman değiştirebilirsin.
Hot-swap ama kaç pin? Hot-swap diye belirtmesi iyi de kaç pin diye belirtilmemesi saçmalık belki kendi switchlerine özel hot-swap.

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1200 mAh kime yetecek? Bendeki 3000 mAh Akko 5108B anca yetiyor bana. Üstüne aydınlatmasız bu kadar hayatta verilmez.r
Klavyede RGB aydınlatma yok bu yüzden batarya tüketimi çok az olacaktır bu yüzden fazlasıyla yeterli olur.

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
1200 mAh kime yetecek? Bendeki 3000 mAh Akko 5108B anca yetiyor bana üstüne aydınlatmasız bu kadar hayatta verilmez.

Hot-swap ama kaç pin? Hot-swap diye belirtmesi iyi de kaç pin diye belirtilmemesi saçmalık belki kendi switchlerine özel hot-swap.
Ali ekspressteki fiyatlarına bakınca uygun fiyatlı görünüyor eğer fiyatına göre iyiyse degirlendirmeye niyetliyim

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yağız Berk Özel
Ali ekspressteki fiyatlarına bakınca uygun fiyatlı görünüyor eğer fiyatına göre iyiyse degirlendirmeye niyetliyim
Şahsen bunlar yerine Ak992, Ak820 Pro gibi klavyelerden alırdım. Bütçeniz tam ne kadar? 1700 üstüne çıkabilir mi?

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Yellow switch mi blue switch mi tercih edilmeli peki

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş

Üretici sitesinde 5'pin desteği bulunduğu söyleniyor.

Top Bottom