Neler Yeni

🔥İndirim AİGO Hotswap-kablosuz ve kablolu klavye

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yağız Berk Özel

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş
1200 mAh kime yetecek? Bendeki 3000 mAh Akko 5108B anca yetiyor bana üstüne aydınlatmasız bu kadar hayatta verilmez.

Hot-swap ama kaç pin? Hot-swap diye belirtmesi iyi de kaç pin diye belirtilmemesi saçmalık belki kendi switchlerine özel hot-swap.

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    366.5 KB · Hit: 53

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Aralarındaki tek fark boyut farkı istediğin boyuta göre alabilirsin tüm özellikleri aynı hepsinin boyut dışında. 1200mAh pili sayesinde şarjıda uzun süre gidicektir. Hotswap sayesinde uzun ömürlüde olucaktır çünkü mekanik klavyelerde genelde arızalanan şey switchtir bunun switch'ini istediğin zaman değiştirebilirsin.
Hocam aslında boyut konusunda da kararsızım laptopla kullanacagim için küçük almak daha mantıklı gibi geliyor. Daha önce kullandiklarimin hepsi %100 dü tkl mi yoksa daha mı küçük almalıyım karar veremedim

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yağız Berk Özel

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş
Hocam aslında boyut konusunda da kararsızım laptopla kullanacagim için küçük almak daha mantıklı gibi geliyor. Daha önce kullandiklarimin hepsi %100 dü tkl mi yoksa daha mı küçük almalıyım karar veremedim
Bu tamamen senin kullanım biçimine bağlı. Şahsi fikrim 68 tuşlu olanı alman olur çünkü bende 68 tuşlu kullanıyorum küçük klavye bana göre daha iyi.

BabaVoss7

80+ Silver
aydınlatma yok sanırım zaten. bence tek renk bile olsa lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tamamen senin kullanım biçimine bağlı. Şahsi fikrim 68 tuşlu olanı alman olur çünkü bende 68 tuşlu kullanıyorum küçük klavye bana göre daha iyi.
hom delete filan olmasın sadece numpad ve sağ sol olsun bence en güzl versiyon bu öbür türlü çok küçük oluyor veya çok büyük oluyor bencede. şuan 60 klavyem var buda güzel ama yön tuşlarını ve numpadi araıyorum ara sıra

ReelJoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan Kurtuluş
aydınlatma yok sanırım zaten. bence tek renk bile olsa lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hom delete filan olmasın sadece numpad ve sağ sol olsun bence en güzl versiyon bu öbür türlü çok küçük oluyor veya çok büyük oluyor bencede. şuan 60 klavyem var buda güzel ama yön tuşlarını ve numpadi araıyorum ara sıra
AİGOların hepsinde yön tuşu var kontrol edersen görebilirsin.

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
A68 ve A87 birbirinin aynı gibi duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,991
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom