Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥 AJAZZ AK680 685TL (TEKRAR İNDİRİMDE) 🔥🔥

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Lanet bir site gerçekten ne maile cevap var ne bir şey. Tc no istediler verdim hızlı geri dönüş için teşekkürler dediler sonra stok bitti 2 hafta sonra gelcek dediler simdi maillere cevap yok yüz karaları ya
Ben de bekledim bu arada, stok yenilediler oyle gonderdiler. Ben yine 5-6 gun bekledim tabi de 2 hafta stok yenilemesi bi tik fazlaymis. Benim klavyeyi kargoya teslim ettiler geliyor bakalim.
z.png

beyler ben ak992 aldım tcyi istediler dün gönderdim ne zamana kargoya verirler

YasinKsmG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Kasım Gözüaçık
Paramızı aldılar, ürünü göndermediler ve maillere cevap vermiyorlar. Ne yapabiliriz bu durumda? 2 Ocak'ta sipariş vermiştim.

freygasm

80+ Gold
Lanet bir site gerçekten ne maile cevap var ne bir şey. Tc no istediler verdim hızlı geri dönüş için teşekkürler dediler sonra stok bitti 2 hafta sonra gelcek dediler simdi maillere cevap yok yüz karaları ya
Kardeşler kundura gibi maalesef.. Bizi bu duruma düşürenler utansın.

Marisquex

80+
10 ocakta yk830 sipariş verdim ama hala tık yok. 14ünde maile cevap vermişlerdi sözde yunexpressle yollicaz dediler hala bekliyorum. Bide benden sonra almasına rağmen gönderilenler olmuş galiba. Leş bi site ilk ve son siparişim oldu muhtemelen bu.

freygasm

80+ Gold
10 ocakta yk830 sipariş verdim ama hala tık yok. 14ünde maile cevap vermişlerdi sözde yunexpressle yollicaz dediler hala bekliyorum. Bide benden sonra almasına rağmen gönderilenler olmuş galiba. Leş bi site ilk ve son siparişim oldu muhtemelen bu.
Yani ürünler sağ salim gelsin de sıkıntı yok, başka bu fiyata ürünler alabileceğimiz bir yer yok maalesef.

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Şahin
Yunexpress takip linki var mı acaba bende ki attıkları linkte bir şey gözükmüyor

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Yunexpress takip linki var mı acaba bende ki attıkları linkte bir şey gözükmüyor
Kargoya yeni verdilerse guncelleme yoktur. O linkten takip edebilirsin, ben oradan bakiyorum.
z.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Paramızı aldılar, ürünü göndermediler ve maillere cevap vermiyorlar. Ne yapabiliriz bu durumda? 2 Ocak'ta sipariş vermiştim.
2 Ocak cokmus valla, ben 11 Ocak'ta siparis verdim 16 Ocak'ta kargoya verdiler ve mail attiktan sonraki 30 dakika icerisinde geri donus yaptilar. Saniyorum ki tahmin ettiklerinden cok daha fazla siparis aliyorlar ve geri donus yapmiyorlar. Siz benden once satin almissiniz aslinda ama sistem nasil isliyor bilmiyorum, bir garip.

Son düzenleme:

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Kaan
Yılbaşından sonra alanlarda genel sorun var gibi. Ben daha öncesinde aldım 2 Ocak günü kargoya verilmişti ve 12 Ocak günü teslim edilmişti. 27 Aralık siparişiydi, o şekilde düşünün. Bir de üstüne çok fazla sipariş aldılar, sürekli bir indirim vs. oldu. Birçok kişide klavye rengi de karıştı, mesela ben kırmızı istedim mor geldi, birisi de mor istedi kırmızı gelmiş. Stok sorunları belki olabilir, eninde sonunda geleceğini düşünüyorum. Ek olarak YunExpress kötü değil, daha iyi çünkü gümrük ücreti kesinlikle çıkmıyor gibi bir şey oraya verilirse.

Fahrettyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fahrettin bayramklı
Site Türkiye gönderimi kapatmış
IMG_4365.png

Top Bottom