Neler Yeni

Yardım Ajazz Ak820 Pro gecikmesi

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Sadık Berke Çelik
FPS ve MOBA oyunları oynamak için klavye arıyorum.Yüksek ihtimalle Ajazz Ak820 Pro gift switch alacağım ancak gecikme değeri ile alakalı bir bilgi bulamadım. Oyunlarda gecikme yaşar mıyım kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Bir de daha sonra switch değiştirmek istersem hangi tür switchleri kullanabilirim (3pin-5pin vs.)

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Enis
yaptığım testelre gore çin klavyelerinin (elimdeki 3 model) hepsinde bir delay mevcut. Bilindik markalardan şaşma eğer o tarz oyun oynayacaksan.

Shix2x

80+ Bronze
FPS ve MOBA oyunları oynamak için klavye arıyorum.Yüksek ihtimalle Ajazz Ak820 Pro gift switch alacağım ancak gecikme değeri ile alakalı bir bilgi bulamadım. Oyunlarda gecikme yaşar mıyım kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Bir de daha sonra switch değiştirmek istersem hangi tür switchleri kullanabilirim (3pin-5pin vs.)
Kablolu kullanırsan gecikme yaşamazsın. 5pin switchleri.

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Sadık Berke Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaptığım testelre gore çin klavyelerinin (elimdeki 3 model) hepsinde bir delay mevcut. Bilindik markalardan şaşma eğer o tarz oyun oynayacaksan.
FPS ve MOBA oynayacağım çoğunlukla ve kablolu kullanacağım

EsdeathSama

80+ Bronze
Klavyeyi kullanıyorum sorularını alabilirim.
Gecikme hiç hissetmiyorum, switchler 5 pin

EsdeathSama

80+ Bronze
Çoğunlukla kablolu kullanacağım. Kablosuz halini en fazla televizyonda yazmak için kullanırım.
Kullanılır gayet güzel bir şekilde. Klavye arkasında dongle koymak için yer var ve çok sağlam tutuyor vursanız düşmez o derece. Her türlü nano boy alıcı saklanabilir.

Top Bottom