Neler Yeni

Ajazz AK871 KLAVYE 520 TL (15.75 DOLAR) ----> $26.99 yükseldi.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Muhammed emin efe
daha önceden ak680 almıştım hocam hatta 2 ay bekleyen arkadaş bendim sizle konuştuk sanırım daha öncesinde ak680 mağduruydunuz siz de sanırım. araştırıyorum kaç saattir sms tarihleri ile kargo takip nolarını vesaire kıyaslayarak buldum o zaman yun ekspres ile ankaraya gelmiş sonra aras ile bana gelmiş hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer bu şekilde olursa vergi çıkmaz sanırım
Hocam evet, dediğim firmalar gümrükten hızlı geçiş ile ürün geçirdikleri için sorun olmaz. PTT takılırsa Upkim çeker kargoyu. Sonra bi güzel kutusunun içine eder, sonra kafasına göre bi ürün belirler ürüne, sonra bi ton kafa ağrıtır. Ama ürün topraklarımıza girdiğinde We world, Aras, Mng, Kargo İst gibi firmalar ürünü teslim aldık diye size mesaj atarsa anlayın ki sorunsuz gelecek. Geçen sefer Malezya pos ve Singapur pos ile bizi baya uğraştırmışlardı. Hatırladım seni o mağduriyetin yaşayan örneğisin :D

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Ekranlı ve ses ayarlı bu tarz klavye önerir misiniz?

bugün tyt deyken eve gelmiş ve vergisiz geldi aglicam

Valla ürün metrküpüne göre sanırım. Ama depoda ne kadar durup uçağa geri yüklenir bilmiyorum. Hiç çıkmayada bilir. Ama sen 15 dolara aldıysan gelmesini bekle. Baktın ki ptt takip numarası geldi iade edersin. Ürün küçük olduğu için fazla çıkmaz. Ama mng,aras, we world express, kargo ist gibi firmalara verilirse klavyen H.O
evet hocam bugün itibari ile vergisiz geldi aras ile

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
bugün tyt deyken eve gelmiş ve vergisiz geldi aglicam
H.O . ARAS mesaj attı da daha elime ulaşmadı. Ve Yunexpress'le mi geldi ?
Shenzhenaudio aldığım kulaklık vergisiz geldi Yunexpress'le. Aynı şekil de klavye de Yunexpress.
Yani olay yunexpress'te.
Önce ki sayfalarda ki arkadaşa kalsa alınmazdı klavye, uğraştıracak falan filan... Bir yere kadar haklı olsa da 500TL için değdi. H.O tekrar dan

Hayırlı olsun ama kontrol ettim Türkiye gönderimini tekrar kapamışlar.
sağolun hocam

H.O . ARAS mesaj attı da daha elime ulaşmadı. Ve Yunexpress'le mi geldi ?
Shenzhenaudio aldığım kulaklık vergisiz geldi Yunexpress'le. Aynı şekil de klavye de Yunexpress.
Yani olay yunexpress'te.
Önce ki sayfalarda ki arkadaşa kalsa alınmazdı klavye, uğraştıracak falan filan... Bir yere kadar haklı olsa da 500TL için değdi. H.O tekrar dan
500 tl için bence her halükarda değer. Yunexpress evet.

• Beğen
Reaksiyonlar: isra

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
  • WHATGEEK30
Kodu ile 27 dolara geliyor artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç