Neler Yeni

Çözüldü✓ Al-Satçılar Yine İş Başında!

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Șunu anlamak istemiyorsunuz sanırım adamlar eğer sizler gibi normal şartlarda alıyorsa bu durumda söylenebilecek bir şey yok. İsteyen alır atar, isteyen satar, isteyen kullanır.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Ticaret denen bir şey var arkadaşlar. Yapacak bir şey yok. Ticarete bile laf söylenmesi garip. Sanki suç işliyor.

Fatih534

80+ Bronze
tabii ki iş başında olacaklar. Ara verdiler de bizim mi haberimiz yok :D Sizde alabilirsiniz ve aldığınız ürünü ister kullanır ister satarsınız...
Eyvallah Ona bir şey Dediğim Yok Ticaret Yaparsın Anlarım Bu Nedir Be Bizi Bitirdiniz beeee
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al Satcılara Destek Verenlere İnanamıyorum Diyorum Ve Sadece Susuyorummm.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Bırakın artık ilkokul ayaklarını. Yeter gördüğümüz kaçıncı konu bu ? İster satar ister çöpe atar SİZE NE!

123kral14

80+ Silver
Eyvallah Ona bir şey Dediğim Yok Ticaret Yaparsın Anlarım Bu Nedir Be Bizi Bitirdiniz beeee
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al Satcılara Destek Verenlere İnanamıyorum Diyorum Ve Sadece Susuyorummm.
Mod yazınca R'ye tak başkası yazınca HADDİNİ BİL VELED. Ben kendimede inanamıyorum senin gibi kekolara nasıl sinirlenebiliyorum. Şu laflara bak ya. Mod yazınca ama abi tamam şöyle böyle. Hepiniz böylesiniz lan. Çakma delikanlılar sizi. Çok erkeksiniz ya :D. Sorsan .. neyse daha yazmak istemiyorum

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Ben öğrenciyim. Üniversitede evde kalıyorum mecburen KYK yurdu kapandığından.. Mecbur al sat yapıyorum ben de. Daha şuan pek bir şey alamadım. Uygun gördüklerimi alıyorum. Daha çok beğendiklerimi ama satamazsam da kullanabileceğim şeyleri.

Ama bazıları var cidden baya sermayesi var ve paso bu ürünlere yükleniyorlar sürekli stok eritiyorlar. Ben forumda Razer v2 indirime girdi diye 20 tane alıyım diyen adamı gördüm. İşleri zorlaştıran bunlar. İhtiyacı olanların hakkını yiyorlar.

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Geçenlerde bir fp sistem için aynı durumu gördüm. Satışa çıktıktan 2 gün sonra sarı sitede ilandaydı. Yani bu muvzuyu fp sistem konusunda açsan anlarım çünkü sisteme ihtiyacı olanlar alamıyor. Ama klavye konusunda adam bence gayet yapabilir. Sonuçta bu klavye bir ihtiyaç değil. Bende 100 tl lik Philips marka klavye var her işimi krallar gibi hallediyorum. Klavyenin ucuzu iş görür ama pc nin ucuzu maalesef iş görmüyor.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
hakkını yemek ? parası varsa ve site herhangi bir kısltlama koymadıysa istediği kadar alır bunda bir problem göremiyorum
Senin başına gelmemiş böyle bir şey kanka belli ki anlayacağını sanmıyorum. Bazı kişiler indirim kovalıyor düşsün alalım diye. Tam alacağı sırada stok bitiyor. Belki bir gün indirimli bir şey alacakken alamadığın zaman anlarsın bir nebze :D

babapro21

80+ Bronze
Patlamiyor ama? Çatır çutur satıyorlar. Bu da biraz ağlamanıza sebep oluyor herhalde.
Yoo ben kız gibi degilim ki ağlayayım.
Benim ekipmanlarim PC im var Allah'ıma çok şükür ben alamayanlar için üzülüyorum.
Allah hakeden herkese istediği PC yi nasip etsin inşallah...

Top Bottom