Neler Yeni

🔥İndirim Alan Wake 2 730TL ye değer mi ?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,020
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
730 TL'ye gider 70 tane akko switch ediyor hocam :D

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Ahmet Kocar
İlla oynamak istiyorsan steam hesabı satın al oyna bitirince tekrar yüzüne bakılacak oyun değil bunlar kullan at oyunları.

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Mota
Kankam ben zaten alan wake 1 oynadım bitirdim hikayesini de çok seviyorum o yüzden 2 yi de almak istiyorum ama daha düşük fiyata gelir mi onu soruyorum yoksa oyunu kesin alcam zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam ben oyunu biliyorum oyun nasıl demedim, daha düşük fiyata varır mı onu soruyorum.

Neden kankam ?
Kankam sen alan wake 1 oynayıp çok sevebildiysen alınır o fiyata dert etme epic fiyatları için fazla gelebilir sana ama çoğu AAA oyun fiyatının yarısından az. Ha ben olsam yalan olmasın oyun steamde yok olsa o fiyata almayı düşünebilirdim belki ama olmadığı için yüksek iihtimalle malum yerlerden oynardım. Şimdi bunu dedimya hemen Korsana karşıyızcılar hemen damlar :)

İlla oynamak istiyorsan steam hesabı satın al oyna bitirince tekrar yüzüne bakılacak oyun değil bunlar kullan at oyunları.
Steamde oyun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet
Al kardeşim oyun on numara numara oyun ucuzlamasini felan beklerim diyorsan boş yere beklersin730 TL yada her nekadarsa sonuna kadar fiyatınıda hakeder bu oyun.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sistemin iyiyse alınır. Ben 500₺ civarına almıştım. Çok iyi oyun.

The Semih

80+ Silver
Steam hesabı almak yerine Cr*ck oynayın paranıza yazık paralı korsan diyoruz hesap olayına.

Keyfen

80+ Bronze
dostum crackli oyna geç , şahsen oyun beni sarmadı gerçi sarsada gidip orjinal almam açıkcası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Faruk Süren
Arkadaşlar Epic Büyük İndirimi ile Alan Wake II 900TL den 730 TL ye düşmüş ilerideki indirimlerde daha düşük fiyat görür müyüz yoksa bu fiyata alınmalı mı ?
Merhaba bana kalırsa oyunun ilk 1 saatini izle saracağından emin olduktan sonra fiyat konusunda param var dersen alabilirsin ama param çok değil dersen arkadaşların dediği gibi yaz indirimlerini bekleyip yine aynı indirimin üstüne 33 kupon ile 400 e kadar iniyor öyle alabilirsin ben şahsen öyle aldım geçen kış indirimlerinde. Henüz fırsat bulup oynayamadım ama olsun ayrıca nays platformunu kullanırsan ekstra ucuza da gelir. Benim nays da o ayki hakkım bittiği için kullanamamıştım.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
demir
oyunun optimizasyonu kötü.açıkçası ben almam ama ilk oyunu sevdiysen ondan daha iyi.

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Arkadaşlar Epic Büyük İndirimi ile Alan Wake II 900TL den 730 TL ye düşmüş ilerideki indirimlerde daha düşük fiyat görür müyüz yoksa bu fiyata alınmalı mı ?
sistemin ultra grafiklerde 70 üstü vermiyor biliyorum

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Hakan Filiz
Merhaba bana kalırsa oyunun ilk 1 saatini izle saracağından emin olduktan sonra fiyat konusunda param var dersen alabilirsin ama param çok değil dersen arkadaşların dediği gibi yaz indirimlerini bekleyip yine aynı indirimin üstüne 33 kupon ile 400 e kadar iniyor öyle alabilirsin ben şahsen öyle aldım geçen kış indirimlerinde. Henüz fırsat bulup oynayamadım ama olsun ayrıca nays platformunu kullanırsan ekstra ucuza da gelir. Benim nays da o ayki hakkım bittiği için kullanamamıştım.
Kesinlikle katılıyorum. Ben param çok olsa da yaz indirimlerini beklerdim çok uzakta değil zaten.

Top Bottom