Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress 1 Dakikada 52 TL'lik Ücretsiz Kupon Nasıl Alınır?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Kupon icin tesekkurler. Bir sey soracagim 2 adet urun aliyoruz diyelim, vergisini nasil hesapliyoruz?

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Kupon icin tesekkurler. Bir sey soracagim 2 adet urun aliyoruz diyelim, vergisini nasil hesapliyoruz?
Vergisini hesaplarsınız ama her zaman aynı olmuyor, ürünün etiket fiyatına bakıp ona göre fiyat yazıyorlar. Mesela ben 2.33 Dolar'a oyuncak araç almıştım ve 2.10 Dolar civarı vergi ödemiştim, galiba bu iş şansa dayalı gümrük memuru kafasına göre yazıyorsa hiç şaşmam. Siz en kötü ihtimale karşı yarı yarıya fiyat düşünün, ortalama %20 vergi olur. Mümkünse aldığınız yerden 2-3 Dolar yazmasını isteyin ki olası vergi en azından uçuk rakamlarda olmasın.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Bildiğim kadarıyla ikisine ayrı ayrı vergi kesiliyor.
Dolayısıyla iki adet 20 TL'Lik ürün aldığında tek bir 40 TL'lik ürüne göre daha fazla vergi ödersin.
Çünkü sanırım bunların paket vergisi gibi şeyleri de var, 1 TL'lik ürün alsan bile 7-8 TL'lik sabit vergi geliyor olması lazım.

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Bildiğim kadarıyla ikisine ayrı ayrı vergi kesiliyor.
Dolayısıyla iki adet 20 TL'Lik ürün aldığında tek bir 40 TL'lik ürüne göre daha fazla vergi ödersin.
Çünkü sanırım bunların paket vergisi gibi şeyleri de var, 1 TL'lik ürün alsan bile 7-8 TL'lik sabit vergi geliyor olması lazım.
Almayi dusundugum urunler. mouse ve mousepad.

Toplam bu kadar oluyor. vergisi tahminen 50tl civari mi gelir?
1614505122462.png

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Almayi dusundugum urunler. mouse ve mousepad.

Toplam bu kadar oluyor. vergisi tahminen 50tl civari mi gelir?
Alıntıyı görüntüle
Önceki alışverişimde bu siteyi kullanmıştım ve hemen hemen doğru bir sonuç vermişti.
Yani bu siteye güvenecek olursak 314 TL'lik bir ürün için tahminen 71 TL'lik bir gümrük vergisi ödersin.
Ancak iki farklı ürün olduğu için 80 TL'yi de bulabileceğini düşünüyorum.
Ancak satıcıya kutunun üzerine daha düşük bir ücret yazmasını istersen daha düşük bir vergi ödeyebilirsin.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Uygulamada öylesine gezinirken bir kupona rastladım ve oldukça şaşırdım. :)
Öncelikle bu kuponu almak için herhangi bir link paylaşımına ihtiyacınız yok, sadece 1 dakikanızı alacak bir işlem.
Bu kupon 57 TL üzeri ürünlerde kullanılabiliyor ve kullanıldığı ürünün fiyatını 52 TL düşürüyor.
Yani 57 TL'lik bir üründe bu kuponu kullanmanız durumunda o ürünü vergi hariç 5 TL'ye almış oluyorsunuz.
Ancak anladığım kadarıyla bu kuponu sadece yeni hesap açmış olan kişiler elde edebiliyor. Yeni bir hesap açmak da pek zor değil.
Edindiğim bilgiye göre bu kuponlar 3 Mart'ta sona erecek, dolayısıyla elinizi çabuk tutun.

İlk önce uygulamayı açın ve "Hesap" kısmına gelin. Ardından ise "Kuponlar" bölümüne girin.
Alıntıyı görüntüle

Kuponlar kısmına girdikten sonra ise ekranın sağ alt köşesindeki "Kupon Kazanın" bölümüne giriş yapın.
Alıntıyı görüntüle

Son olarak ise ekran görüntüsünde işaretlediğim kısma tıklayarak 52 TL değerindeki kuponunuzu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle

Bu kupon sayesinde aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürünleri yazmayı unutmayın.
Bu sayede ürün alma konusunda kararsız kalmış kişilere yardımcı olabilirsiniz.
Bu kupon hesaba geldikten sonra son geçerlilik tarihi var mı ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Evet belli bir süre sonra süresi bitiyor ancak tam süresi ne kadar bilmiyorum, üzerinde yazmıyor.
Hocam 38tl verdi birde extra 23tl kazanmak istiyorsan dedi arkadaşlarınla paylaş dedi ve hem arkadaşın hem seb kazan dedi. Linki paylaşabilirmiyim veya yardım edebilirmisiniz ?

Top Bottom