Neler Yeni

🔥İndirim 5 Dakikada Nasıl Hepsiburada 10 TL Hediye Çeki Alınır? (Kampanya Bitti)

Arif

80+ Bronze
Bazen geç gelebiliyor, benim bir kodum da geç gelmişti.
Gece 03:00'da verdiğim sipariş akşam 18:30'da gönderildi herkesin bilgisi olsun, doğru geç geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kodu kaybettim ekran görüntüsü de alamadım. Şimdi gitti mi öylece.
Apple cihazlarında kod kaybolmuyor, sanırım bu sorun Android cihazlarda var. Apple cihazıyla girip kodunuzu almanızı tavsiye ederim.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,980
İsim
Turuncu Keskin
Gece 03:00'da verdiğim sipariş akşam 18:30'da gönderildi herkesin bilgisi olsun, doğru geç geliyor.
Steam keyler, Valorant pointsler aldığım an gönderildi. Yaklaşık 70 steam kod , 20'de 300 lük VP aldım , hiçbiri gecikmedi.

equinoxx

80+ Bronze

equinoxx

80+ Bronze
Kodları bitirdim malesef, arkadaş ortamım geniş biraz, arkadaşlarımın arkadaşları falan derken oldu bu kadar.
şaka amaçlı demiştim :D ben de nişanlanınca kalmadı arkadaş ortamı :)

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Selamlar, arkadaşım sayesinde haberdar olduğum bu kampanyadan sizleri de haberdar etmek istedim.
Ben 10 TL'lik Steam bakiyesi aldım ve rahatlıkla bu işlemler toplamda 5 dakikamı aldı diyebilirim. :)
Öncelikle bu 10 TL'lik indirim kuponunu 10 TL'den daha ucuz ürünlerde bile kullanabildiğinizi belirtmek isterim.
Yani bu kod "50 TL ve üzerinde 10 TL indirim" tarzında bir ürün değil. İster 5 TL'lik üründe kullanın, ister 50 TL'lik.
Ayrıca herhangi bir kart bilgisi girmenize de gerek yok. Yani bir banka veya kredi kartınız yoksa endişelenmeyin.

İndirim kuponunu Vodafone Pay uygulaması üzerinden alacağız. Her türlü operatör geçerli oluyor.
Mobil cihazımıza indirdiğimiz bu uygulamayı açın ve kayıt olun. (Kayıt olurken TC kimlik no ve telefon no gerekiyor)
(Fotoğraflara tıklayarak büyültebilirsiniz, okunabilirliği arttırmak için bilerek küçülttüm.)

Önemli Not: Yöntemleri uyguladığınızda size Hepsiburada'ya yazmanız için kod verilecek.
Bu kodu gördüğünüzde mutlaka ekran görüntüsü alın, bazen sorun çıkıyor ve kod bir daha gözükmüyor.
O kod olmadan 10 TL'lik hediye çekine sahip olamazsınız. Son adımdan sonra gelen kodu gördüğünüz anda not edin.

Alıntıyı görüntüle

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra ana ekrana geliyoruz. Bu kısımdan "Kampanyalar" bölümüne girin.
Alıntıyı görüntüle

Kampyanlar kısmına geldikten sonra indirim kodunu alacağımız kısmı görebiliyoruz.
Konuyu yayımladığım tarihte bu kampanya en üstte kalıyor. Sonraki tarihlerde bu kampanya daha alt sıralarda olabilir.
Alıntıyı görüntüle

Son olarak fırsatı kullan diyerek indirim kodunuzu alabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle

Hepsiburada satın alım.
Alıntıyı görüntüle

Steam cüzdan geçmişi.
Alıntıyı görüntüle

Önemli Not: Yöntemleri uyguladığınızda size Hepsiburada'ya yazmanız için kod verilecek.
Bu kodu gördüğünüzde mutlaka ekran görüntüsü alın, bazen sorun çıkıyor ve kod bir daha gözükmüyor.
O kod olmadan 10 TL'lik hediye çekine sahip olamazsınız. Son adımdan sonra gelen kodu gördüğünüz anda not edin.
@Emir Aydın bitti mi kampanya

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,790
İsim
Emir Aydın
Instagram