Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Forza ve ets 2 de denedim gazı köklüyor bende gaz ayarı olmuyor
Cihazdan cihaza farklılık gösteriyor benim bilgisayarda senin dediğin gibiyken kuzenimin bilgisayarında basınçlı calısıyor yazılımsal olabilir androidtede basınçlı çalışıyor

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Cihazdan cihaza farklılık gösteriyor benim bilgisayarda senin dediğin gibiyken kuzenimin bilgisayarında basınçlı calısıyor yazılımsal olabilir androidtede basınçlı çalışıyor
öyleyse bi şekilde ayarlanır yarın gelicek benim bakarım

kiche71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdullah
bende kablo ile bağladığımda basınçlı oluyor, kablosuzken 0 ve 1 gibi çalışıyor. ilginç

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
Arkadaşlar benim kol geldi. Önce şunu söyleyemeliyim içinde kullanma kılavuzu yok :D. Ecnebi Çin sitelerinde kullanma kılavuzu arıyorum iki saattir. Kablo ile kullanımda hiçbir sıkıntı yok. Direkt kendini Xbox 360 kolu olarak görüyor ve oyunlarda problem çıkarmıyor. Lakin Bluetooth ile bağlanırsanız Switch kolu olarak gördüğünden herhangi bir şey çalışmıyor. Kendim tuş atamam filan gerekiyor belli programlar ile. USB stick ile devir türlü çalıştıramadım malum kılavuz olsa daha kolay olacaktı ama yok :D. Şu USB işini çözüp az daha kullanıp daha detaylı bir yorum yaparım. Çözebilirsem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
1714381585524.png

Hata payi bu sekilde

sizde test edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
1714381877007.png

Bluetooth ile bu sekilde gozukuyor kablosuz mesafesi cok iyi arada beton duvar olmasina ragmen cekiyor kablosuz mesafesine kotu diyenlerin bluetooth dongle ile alakali problemleri vardir 5.3 versiyonu ile denedim duzgun calisiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bluetoothu gamepadde nasıl kapatacağım? Gamepad sürekli mavi ışık yanıyor Bluetooth açık yani.
pc ye bluetooth ile baglamazsan sorun olmaz mavi yanarken dongle takip arkasindaki dugmeye basili tut

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
Alıntıyı görüntüle
Bluetooth ile bu sekilde gozukuyor kablosuz mesafesi cok iyi arada beton duvar olmasina ragmen cekiyor kablosuz mesafesine kotu diyenlerin bluetooth dongle ile alakali problemleri vardir 5.3 versiyonu ile denedim duzgun calisiyor

pc ye bluetooth ile baglamazsan sorun olmaz mavi yanarken dongle takip arkasindaki dugmeye basili tut
Bağlanmıyor hocam. Bluetooth PC de kapalı . Gamepad mavi ışık yanıp sönüyor. Dongle arkasındaki minik butona basılı tutuyorum. Daha hızlı yanıyor yeşil. Ama gamepad bağlanmıyor:D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Bağlanmıyor hocam. Bluetooth PC de kapalı . Gamepad mavi ışık yanıp sönüyor. Dongle arkasındaki minik butona basılı tutuyorum. Daha hızlı yanıyor yeşil. Ama gamepad bağlanmıyor:D.
y yada x a onlara basip baglanti modu degistirme varmis sanirim yabanci videoda oyle bi yorum vardi oyle deneyin

https://manuals.plus/huizhou-ronghui-technology/rh-068-switch-gamepad-manual
bi alt versiyonu icin kullanim kitapcigi bu sekilde burdan belki bulabilirsiniz

1714383718475.png

Modlar arasi geciste mevcut sanirim Dinpuit ve xinput arasi

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
y yada x a onlara basip baglanti modu degistirme varmis sanirim yabanci videoda oyle bi yorum vardi oyle deneyin

https://manuals.plus/huizhou-ronghui-technology/rh-068-switch-gamepad-manual
bi alt versiyonu icin kullanim kitapcigi bu sekilde burdan belki bulabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle
Modlar arasi geciste mevcut sanirim Dinpuit ve xinput arasi
Teşekkür ederim hocam. Bilgisayarı bir aç kapa yaptım ondan sonra sorun olmadı bağlamada :).

Top Bottom