Neler Yeni

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

NHCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Namlı
Elimden geldiğince destek oldum. Sizinde desteklerinizi bekliyorum.

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerem dayıolu
Bana olursan olurum
bana olursan olurum değil ama kankam sen herkese olucaksın adamlık yapıcaksın ben gorudgumn hepsine destek çıkmaya calısıyorum lütfen herseyi karsılıklı beklemeyelım sen karşılıksız yapsan bıle 1 dakika kaybetmezsin

malik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhammed malik okuyucu
Slash Price Now! I found this fantastic bargain!
Items for 99% off!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Taha Çetin
Merhabalar uzun zamandır bekediğim ürün şans eseri indirime girdi beni destekleyebilirseniz sevinirim sizlere de sürpriz indirimler gelebiliyor

Gshalo88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil
Merhaba, gördüğün herkese yardım için basıyorum. Sizlerden de ricam yardım etmeniz. Teşekkürler.

%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emirhan durak
bana olursan olurum değil ama kankam sen herkese olucaksın adamlık yapıcaksın ben gorudgumn hepsine destek çıkmaya calısıyorum lütfen herseyi karsılıklı beklemeyelım sen karşılıksız yapsan bıle 1 dakika kaybetmezsin
Knk sabahtan beri 11 hesaptaki haklarım bitti herkes aldı ürünü ben kaldım elim boş artık temkinli uaklaşıyorum o yüzden

yasincck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Cicek
%99 indirim mi!

Arkadaşlar %2 kaldı yardımcı olurmusunuz

PATKAVAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes PATKAVAK
%99 indirim mi!

Bu hesapta kayıt hakkı doldu. Diğer hesaplardan takip ediyorum. %4 kaldı destek lütfen

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Items for 99% off!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Arkadaşlarla evde izlemek için almak istiyorum tıklayanlar yazsın ben de elimden geldiğince tıklarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
Arkadaşlar merhaba. İndirimden traş makinsi aldım. 0.08 ürn 2tl de vergi yazıyordu. Kargo eve gelince başka ücret öder miyim?

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Items for 99% off!!

Çok az kaldı arkadaşlar lütfen yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlarla evde izlemek için almak istiyorum tıklayanlar yazsın ben de elimden geldiğince tıklarım
Yaptım dostum

Ekler

• Screenshot_2021-03-07-21-02-15-336_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2021-03-07-21-02-15-336_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    460.9 KB · Hit: 37

Onur.sylm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
%99 indirim mi!

Top Bottom