Neler Yeni

Aliexpress Koşulsuz İade Var Mı?

LynxE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yunus Emre Gül
Önce z686 aldım (kargoda şuan) sonra ak871 görünce onu da aldım.Z686 elime ulaşınca sebepsiz iade edebiliyor muyum ?

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Sadettin Y
yoksanirim. Anlasmazlik aciyorsun orda belki kosulsuz iade aliyolardir ama vergi iadesi olmuyor diye biliyorum.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,567
İsim
Hacı
Önce z686 aldım (kargoda şuan) sonra ak871 görünce onu da aldım.Z686 elime ulaşınca sebepsiz iade edebiliyor muyum ?
Niye iade edeceksin, karını koyup satarsın la zaten 🤣

LynxE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yoksanirim. Anlasmazlik aciyorsun orda belki kosulsuz iade aliyolardir ama vergi iadesi olmuyor diye biliyorum.
Vergi iadesi değil de kargo parasına biz veriyoz gibi duymuştum ama doğrumu bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye iade edeceksin, karını koyup satarsın la zaten 🤣
Parayı tamamen iade ediyolarsa satmakla falan uğraşmayıp direk iade etmeyi düşünüyorum.Ama vergi kargo v.b parayı eksik veriyosa mecbur satarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Hasan Berk
hocam ne gerek var iade etmeye. ben de aynısını yaşadım, z11 almıştım kaçırmayayım diye sonra z686 daha çok hoşuma gitti onu aldım. z11 i iade etmek istedim ama reddettiler. böylesi daha iyi oldu, gider kar koyar satarım burda. :D
iade etme boşver yani. hem uğraşmana değmez, hem de ödediğin paranın hepsini alamıyosun ztn.

LynxE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ne gerek var iade etmeye. ben de aynısını yaşadım, z11 almıştım kaçırmayayım diye sonra z686 daha çok hoşuma gitti onu aldım. z11 i iade etmek istedim ama reddettiler. böylesi daha iyi oldu, gider kar koyar satarım burda. :D
iade etme boşver yani. hem uğraşmana değmez, hem de ödediğin paranın hepsini alamıyosun ztn.
O zaman mecburen satıcaz artık hocam

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,567
İsim
Hacı
Vergi iadesi değil de kargo parasına biz veriyoz gibi duymuştum ama doğrumu bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parayı tamamen iade ediyolarsa satmakla falan uğraşmayıp direk iade etmeyi düşünüyorum.Ama vergi kargo v.b parayı eksik veriyosa mecbur satarım.
Kaça aldın? Hangi şehirdesin?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,567
İsim
Hacı
Top Bottom