Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥ALİEXPRESS PROJEKSİYON CİHAZI 1.134 LİRA 🔥🔥

A_TURAN_A

80+ Bronze
Admin ayarının nasıl kapatıldığını bilen var mı, usb kısmını görmüyor admin ayarı açıkken.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Ürün 2 gün önce geldi kullandım memnun kaldım teşekkürler paylaştığın için hocam amerikan priz sipariş etmiştim yanlışlıkla ama 40 tl ye bi dönüştürücü aldım sıfır sıkıntı artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün 2 gün önce geldi kullandım memnun kaldım teşekkürler paylaştığın için hocam amerikan priz sipariş etmiştim yanlışlıkla ama 40 tl ye bi dönüştürücü aldım sıfır sıkıntı artık :D
Sadece ayar falan yapmadım ben hiç standart hali gözüme hoş geldi önerdiğiniz ayarlar varsa yapayım

A_TURAN_A

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece ayar falan yapmadım ben hiç standart hali gözüme hoş geldi önerdiğiniz ayarlar varsa yapayım
rica ederimm, admin ayarını açıp parlaklığı ve sesi yükseltebilirsiniz bir de inat box öneririm netflix , exxen ,disneyplıs,hbo hepsi var içinde .

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
rica ederimm, admin ayarını açıp parlaklığı ve sesi yükseltebilirsiniz bir de inat box öneririm netflix , exxen ,disneyplıs,hbo hepsi var içinde .
inat box ne oluyor hocam detay verebilirmisiniz biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Arkadaşlar sipariş ettik ve teslim aldık iyi güzel hoşta, bu cihaz 1000 derece ile çalışıyor ultra sıcak sizdede öylemi ?

KingDeViL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Fan sesi geliyor mu ? Belki fanı arızalı çalışmıyordur.

Fan sesi var hocam, manuel kontrol ettim fan çalışıyor ama absürt bı sicaklak var.

Sizde ne ayarda çalışıyor ?
Bulunduğum şehirle alakali olabilir mi ? 43-45 derece şuan burası.

Hatta oyleki yanık naylon kokusu alıyorum ara ara.

KingDeViL

80+ Bronze
Fan sesi var hocam, manuel kontrol ettim fan çalışıyor ama absürt bı sicaklak var.

Sizde ne ayarda çalışıyor ?
Bulunduğum şehirle alakali olabilir mi ? 43-45 derece şuan burası.

Hatta oyleki yanık naylon kokusu alıyorum ara ara.
Ben bu ürünü almadım. 1000 derece gibi tahmin yapınca benim aklıma fanın arızalı olabileceği geldi. Belki sıcak çalışan bir cihazdır. Havalarda malum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Ben bu ürünü almadım. 1000 derece gibi tahmin yapınca benim aklıma fanın arızalı olabileceği geldi. Belki sıcak çalışan bir cihazdır. Havalarda malum.

Bana epey sıcak geldi o yüzden kullanan varsa bı fikir alışverişi yapayim dedim, en kötü satici ile irtibata gecicem artık.

Teşekkür ederim ilgin için, sağolasın.

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yiğit Çelik
Arkadaşlar netflixte sorun yaşıyorum çözen var mı içinde gelen netflix olmuyo bide inat tv falan o tür şeyleri bilgisayara apk inidirip usb ile mi taşıyoruz

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Ömer
Arkadaşlar netflixte sorun yaşıyorum çözen var mı içinde gelen netflix olmuyo bide inat tv falan o tür şeyleri bilgisayara apk inidirip usb ile mi taşıyoruz
Muhtemelen Netflix lisansı yoktur. İnat Box'ı apk olarak indirip USB aracılığıyla yükleyebilirsin.

Top Bottom