Neler Yeni

İnceleme Aliexpress'den Data Frog S80 Gamepad İncelemesi

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk incelemem hatalar olursa söylerseniz sevinirim.
Çoğu kişi biliyordur her aliexpress indirim konusunda paylaşılır fakat hiç kimsenin bu gamepad hakkında bir fikri yok bende bunun için bir inceleme yapma gereği duydum beğenmenizi umuyorum.

Teslimat Süresi Ve ürünün fiyatı
Ürünü 11 Kasım'da sipariş ettim 15 aralık'ta Geldi 34 günde elime ulaşmış oldu.
Ürünün fiyatına gelirsek ben vergi dahil 368 TL'ye aldım.

Link
Paketleme kutu içeriği
Paketlemesi baya bi sağlam. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu şarj kablosu ve gamepad var.

Gamepad Boyutu ve Ağırlığı
Gamepad'in yaklaşık ağırlığı 293 gram ne çok hafif ne çok ağır. Ürünün boyutu f310'la neredeyse aynı sayılır.
Testler
Testte herhangi bir sorun çıkmadı testti yaparken yavaşça ve joystickeleri 360 derece döndürerek yaptım. Oyun testini ise nfs unbound'da yaptım oyun testinde gözüme çarpan olumsuz bir olay oldu gamepad de gaz fren ayarının olmadığını farkettim. Titreşim özelliğine gelirsek titreşim motorları gamepad de en beğendiğim olay oldu.

Sonuç
Benim kendi kararım türkiye şartlarında 400 TL bütçesi olan bir kişi için en F/P gamepad bu. Şuan bence bu gamepad'in rakibi olan f310'dan çok daha iyi bir gamepad çünkü kablosuz kullanım özelliği olsun titreşim özelliği olsun baya bir özelliği var. Şuanlık kablosuz özelliğini deneyimleyemedim fakat ileriki zamanlarda deneyimleyeceğim. Kısaca alınır.

Ekler

• Ekran Alıntıs 22ı.PNG
    Ekran Alıntıs 22ı.PNG
    29 KB · Hit: 178
  • gamepad3.jpg
    gamepad3.jpg
    321.5 KB · Hit: 157
  • gamepad2.jpg
    gamepad2.jpg
    438.4 KB · Hit: 184
  • gamepad1.jpg
    gamepad1.jpg
    526.4 KB · Hit: 195
  • Ekran Al32ıntısı.PNG
    Ekran Al32ıntısı.PNG
    17.1 KB · Hit: 197

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
Fatih
Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk incelemem hatalar olursa söylerseniz sevinirim.
Çoğu kişi biliyordur her aliexpress indirim konusunda paylaşılır fakat hiç kimsenin bu gamepad hakkında bir fikri yok bende bunun için bir inceleme yapma gereği duydum beğenmenizi umuyorum.

Link
Paketleme kutu içeriği
Paketlemesi baya bi sağlam. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu şarj kablosu ve gamepad var.

Gamepad'in yaklaşık ağırlığı 293 gram ne çok hafif ne çok ağır. Ürünün boyutu f310'la neredeyse aynı sayılır.
Testler
Testte herhangi bir sorun çıkmadı testti yaparken yavaşça ve joystickeleri 360 derece döndürerek yaptım. Oyun testini ise nfs unbound'da yaptım oyun testinde gözüme çarpan olumsuz bir olay oldu gamepad de gaz fren ayarının olmadığını farkettim. Titreşim özelliğine gelirsek titreşim motorları gamepad de en beğendiğim olay oldu.

Sonuç
Benim kendi kararım türkiye şartlarında 400 TL bütçesi olan bir kişi için en F/P gamepad bu. Şuan bence bu gamepad'in rakibi olan f310'dan çok daha iyi bir gamepad çünkü kablosuz kullanım özelliği olsun titreşim özelliği olsun baya bir özelliği var. Şuanlık kablosuz özelliğini deneyimleyemedim fakat ileriki zamanlarda deneyimleyeceğim. Kısaca alınır.
Pcye bağlama olayını anlatır mısınız hocam? Direkt tanıyor mu?

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bori
Gecikme anlamında Nasıl hocam? Kaç hz acaba cihaz birde overclock yapılabiliyor mu biliyor musunuz?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kademeli tuş olsaydı aşırı iyi olurmuş yinede alacağım sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yunus can
600 TL şuan fiyatı vergiyle 800e geliyor ve bence çok

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Gecikme anlamında Nasıl hocam? Kaç hz acaba cihaz birde overclock yapılabiliyor mu biliyor musunuz?
Overclock ve hz hakkında bilgim yok ama kablolu kullanımda gecikme yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sezgin
Fiyatı biraz uçmuş gibi hocam. Vergilerle 800 e geliyor.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun

alemdarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mert
Hocam aynı ürün bende de var acaba tuşların yerlerini değiştirmemiz mümkün mü? Örnek veriyorum b ye basınca a tuşu işlevi görsün

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Hocam aynı ürün bende de var acaba tuşların yerlerini değiştirmemiz mümkün mü? Örnek veriyorum b ye basınca a tuşu işlevi görsün
Bilmiyorum ama böylede kullanabilirsin 2 3 günde alışırsın. ben f310 a alışığım ama 1 günde bunada alıştım.

emretnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
emre çetin

Link
Paketleme kutu içeriği

Testler

Sonuç
Hocam ayni sekilde 15 kaımda aldim 6 gundur ilcemde gozukuyor ama pttden mesaj gelmedi sizdede boyle bi durum oldu mu

Top Bottom