Neler Yeni

İnceleme Aliexpress'den Data Frog S80 Gamepad İncelemesi

alemdarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mert
Homenin sağ üstündeki tuş ve r3 e basılı tutun xinput moduna geçer
Çok teşekkürler hocam bir sorum daha olacak, arka tarafta bulunan makro tuşlarını nasıl sıfırlayabiliriz?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Murat
Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk incelemem hatalar olursa söylerseniz sevinirim.
Çoğu kişi biliyordur her aliexpress indirim konusunda paylaşılır fakat hiç kimsenin bu gamepad hakkında bir fikri yok bende bunun için bir inceleme yapma gereği duydum beğenmenizi umuyorum.

Teslimat Süresi Ve ürünün fiyatı
Ürünü 11 Kasım'da sipariş ettim 15 aralık'ta Geldi 34 günde elime ulaşmış oldu.
Ürünün fiyatına gelirsek ben vergi dahil 368 TL'ye aldım.

Link
Paketleme kutu içeriği
Paketlemesi baya bi sağlam. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu şarj kablosu ve gamepad var.

Gamepad Boyutu ve Ağırlığı
Gamepad'in yaklaşık ağırlığı 293 gram ne çok hafif ne çok ağır. Ürünün boyutu f310'la neredeyse aynı sayılır.
Testler
Testte herhangi bir sorun çıkmadı testti yaparken yavaşça ve joystickeleri 360 derece döndürerek yaptım. Oyun testini ise nfs unbound'da yaptım oyun testinde gözüme çarpan olumsuz bir olay oldu gamepad de gaz fren ayarının olmadığını farkettim. Titreşim özelliğine gelirsek titreşim motorları gamepad de en beğendiğim olay oldu.

Sonuç
Benim kendi kararım türkiye şartlarında 400 TL bütçesi olan bir kişi için en F/P gamepad bu. Şuan bence bu gamepad'in rakibi olan f310'dan çok daha iyi bir gamepad çünkü kablosuz kullanım özelliği olsun titreşim özelliği olsun baya bir özelliği var. Şuanlık kablosuz özelliğini deneyimleyemedim fakat ileriki zamanlarda deneyimleyeceğim. Kısaca alınır.
gaz fren ayarı olsa mis gibi gamepad ama sırf o olmadığı için almamıştım yoksa fiyatının en iyisi olduğu kesin

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Hocam ayni sekilde 15 kaımda aldim 6 gundur ilcemde gozukuyor ama pttden mesaj gelmedi sizdede boyle bi durum oldu mu
Hocam her siparişte öyle gözüküyor ithalat muaynesi sonuçlandığında mesaj gelir.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
hocam bugün elime ulaştı cehaletime verin bluetoothla nasıl bağlıyoruz
Hocam ben kablosuz olarak deniyemedim bluettooth adaptörü olmadığı için fakat kolun arka kısmında tuşlar var oradan birisine basarsanız bluettooth açılıyo diye biliyorum çok yardımcı olamayacağım sınava çalışıyorum kusura bakmayın :giggle:

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk incelemem hatalar olursa söylerseniz sevinirim.
Çoğu kişi biliyordur her aliexpress indirim konusunda paylaşılır fakat hiç kimsenin bu gamepad hakkında bir fikri yok bende bunun için bir inceleme yapma gereği duydum beğenmenizi umuyorum.

Teslimat Süresi Ve ürünün fiyatı
Ürünü 11 Kasım'da sipariş ettim 15 aralık'ta Geldi 34 günde elime ulaşmış oldu.
Ürünün fiyatına gelirsek ben vergi dahil 368 TL'ye aldım.

Link
Paketleme kutu içeriği
Paketlemesi baya bi sağlam. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu şarj kablosu ve gamepad var.

Gamepad Boyutu ve Ağırlığı
Gamepad'in yaklaşık ağırlığı 293 gram ne çok hafif ne çok ağır. Ürünün boyutu f310'la neredeyse aynı sayılır.
Testler
Testte herhangi bir sorun çıkmadı testti yaparken yavaşça ve joystickeleri 360 derece döndürerek yaptım. Oyun testini ise nfs unbound'da yaptım oyun testinde gözüme çarpan olumsuz bir olay oldu gamepad de gaz fren ayarının olmadığını farkettim. Titreşim özelliğine gelirsek titreşim motorları gamepad de en beğendiğim olay oldu.

Sonuç
Benim kendi kararım türkiye şartlarında 400 TL bütçesi olan bir kişi için en F/P gamepad bu. Şuan bence bu gamepad'in rakibi olan f310'dan çok daha iyi bir gamepad çünkü kablosuz kullanım özelliği olsun titreşim özelliği olsun baya bir özelliği var. Şuanlık kablosuz özelliğini deneyimleyemedim fakat ileriki zamanlarda deneyimleyeceğim. Kısaca alınır.
hocam şuan 300 TL vergilerle kaç TL olur hesapladım 500 TL oluyormuş değermi

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
hocam şuan 300 TL vergilerle kaç TL olur hesapladım 500 TL oluyormuş değermi
ya 2.el f310 ya da bunu alabilirsin başka iyi model yok bu fiyat bandında sana kalmış f310 da kullanıyorum ikiside açıkçası iyi modeller + lar - ler olarak f310 titreşim yok gaz ayarı var xbox dizilimli. s80 de ise titreşim var gaz ayarı yok xbox dizilımı yok alışması uzun sürebilir.

Top Bottom