Neler Yeni

Çözüldü✓ Aliexpress'den verdiğim RGB şerit hakkında düşünceleriniz?

Aykut D.

80+ Gold
Aliexpress den ürün alırken açıklamaları iyi okuman gerekliydi maalesef.
Gördüğüm kadarıyla bağlantı falan olmuyor ancak bir ihtimal sadece kontrolcüyü satın alabilirsin ama led den pahalıya gelebilir.
Siyah kablodaki düğmelerden kontrol etmen gerekecek sanırım.

Tek kontrolcüyle 2 ışığı birleştirip kullanmıştım ben. Kontrolcüyle led aynı fiyata geliyorsa en azından tekrar aynı ürünü bu sefer bluetooth kontrolcü lü olarak alabilirsin.
1. seçeneği direkt almış galiba
1704735423021.png

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Onu aldıysan kontrol işi sıkıntı.
Aliexpress de de pek fiyat avantajı kalmamış hb , n11 gibi sitelerdeki fiyatlardan çok farkı yok şuan.
Kontrolcü fiyatları da uçuk daha iyi bilen arkadaşların farklı çözüm yolları olabilir.
Evet bende diyorum niye arkadaşıma kumandalı gitmiş bana kumandasız gelmiş ordan 1 sıradaki seçiliymiş dikkat etmedim Neyse yapcak bir şey yok Allahtan üzerinde renk değiştirme var dediğin gibi kontrolcu kablo falan deniyeyim diye düşündümde sonradan dedim led ile aynı paraya geliyordur ne gerek var

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Sinan İ.
Evet bende diyorum niye arkadaşıma kumandalı gitmiş bana kumandasız gelmiş ordan 1 sıradaki seçiliymiş dikkat etmedim Neyse yapcak bir şey yok Allahtan üzerinde renk değiştirme var dediğin gibi kontrolcu kablo falan deniyeyim diye düşündümde sonradan dedim led ile aynı paraya geliyordur ne gerek var
Bir ihtimal aliexpress de tekrar ilk indirime iyi fiyat gelebilir. Ara sıra kontrol et yine denk getirirsen alabilirsin. Buradaki sitelerden tek kontrolcü alacağına bari led le beraber alır kenara koyarsın.
Yine de tek renk yanması dikkat açısından daha iyi olabilir renk değiştirdikçe biraz kafa karışıyor bazen. ( Züğürt tesellisi :) )

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bir ihtimal aliexpress de tekrar ilk indirime iyi fiyat gelebilir. Ara sıra kontrol et yine denk getirirsen alabilirsin. Buradaki sitelerden tek kontrolcü alacağına bari led le beraber alır kenara koyarsın.
Yine de tek renk yanması dikkat açısından daha iyi olabilir renk değiştirdikçe biraz kafa karışıyor bazen. ( Züğürt tesellisi :) )
Haklısın zaten tek renk kulanırım herhalde o yüzden çok kumandayla işim olucağını sanmıyorum hiç gerek yokta Anneme mutfak için alabilirim bir kaç gün kulandıktan sonra Onada Altakinden artık kumandalı seçmeye çalışıcaz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama galiba ilk sipariş indirimlerimi bitti gizli sekmede falanda aynı fiyatlar

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Sinan İ.
Haklısın zaten tek renk kulanırım herhalde o yüzden çok kumandayla işim olucağını sanmıyorum hiç gerek yokta Anneme mutfak için alabilirim bir kaç gün kulandıktan sonra Onada Altakinden artık kumandalı seçmeye çalışıcaz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama galiba ilk sipariş indirimlerimi bitti gizli sekmede falanda aynı fiyatlar
Şuan aliexpress den almak pek mantıklı değil n11 , hb fiyatlarıyla aynı en azından bekleme derdin yok.

Fiyatlar pahalı ama aliexpress fiyatları da bu seviyede şuan.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Şuan aliexpress den almak pek mantıklı değil n11 , hb fiyatlarıyla aynı en azından bekleme derdin yok.

Fiyatlar pahalı ama aliexpress fiyatları da bu seviyede şuan.
Eğer aliexpress de bu fiyatlarda kalırsa evet n11 falan daha mantıklıda ben 72TL'ye almıştım ona göre çok iyi açaba düşermi gene

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Sinan İ.
Eğer aliexpress de bu fiyatlarda kalırsa evet n11 falan daha mantıklıda ben 72TL'ye almıştım ona göre çok iyi açaba düşermi gene
Umut fakirin ekmeği bir ihtimal düşebilir ancak yükselme ihtimali daha fazla. Aliexpress indirimleri gelir mi gelmez mi bilemeyiz.
Şuan ürünlerde ilk indirim ibaresi var ama fiyatlar eskiye göre uçuk o eski 15 tl yazan fiyatlar yok artık.

Top Bottom