Neler Yeni

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
İbrahim Hamza Önen
deneme amaçlı alsammı

Shyren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ege Susam
Hala 1200 lira gözüken varmı yardımcı olabilirmi bana

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Vergi çıktı mı sana? Benim İstanbula geldi kargo bugün
Vergi yoktu bende satıcı bana daha önce çıkmadı ama çıkarsa makbuzunu alın biz öderiz dedi ama hiçkimseye çıkmadı

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hy300 de aşağı veya yukarı koyarsak yukarı aşağı yaparak ayarlayabiliyorduk, bunda nasıl olur sizce direkt karşıya mı koymak gerekir.

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
yun****** benim aldıgım benden sonra 6 kişi daha almış. inşallah sorunsuz adil vergili bir şekilde projeksiyona kavusuruz. dhgate eskiden popülerdi. satıcı pek güven vermedi ama en kötü paramı geri alırım diye aldım. hem de süreci sizle paylasırım diyordum.
1707495274106.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hy300 de aşağı veya yukarı koyarsak yukarı aşağı yaparak ayarlayabiliyorduk, bunda nasıl olur sizce direkt karşıya mı koymak gerekir.
herseyi aynı. aynı işletim sistemi. bu 2gb ramli ve otomatik focus var. keystone olayı aynı.

çinde yeni yıl var yarın 7-8 gün mecbur bekleyeceğiz alan arkdaşlar bunu göze alsın.

yine ayrıca yeni kullanıcı hesabı açarsanız indirim oluyor.

tc kimlik nonuzu kesinlikle yazın. telefon ve mail de çok önemli

dhl mail üzerinden iletişim kuruyormuş.

pttye verirse sıkıntısız gelir ama kapıda vergi alır ptt

dhl sizi çağırırsa gitmeniz gerek bunu unutmayın. geç kaldıkca depolama ücreti alıyorlar.

Son düzenleme:

A_TURAN_A

80+ Bronze
yun****** benim aldıgım benden sonra 6 kişi daha almış. inşallah sorunsuz adil vergili bir şekilde projeksiyona kavusuruz. dhgate eskiden popülerdi. satıcı pek güven vermedi ama en kötü paramı geri alırım diye aldım. hem de süreci sizle paylasırım diyordum.
Alıntıyı görüntüle

herseyi aynı. aynı işletim sistemi. bu 2gb ramli ve otomatik focus var. keystone olayı aynı.

çinde yeni yıl var yarın 7-8 gün mecbur bekleyeceğiz alan arkdaşlar bunu göze alsın.

yine ayrıca yeni kullanıcı hesabı açarsanız indirim oluyor.

tc kimlik nonuzu kesinlikle yazın. telefon ve mail de çok önemli

dhl mail üzerinden iletişim kuruyormuş.

pttye verirse sıkıntısız gelir ama kapıda vergi alır ptt

dhl sizi çağırırsa gitmeniz gerek bunu unutmayın. geç kaldıkca depolama ücreti alıyorlar.
Keystone olayını biliyorum demek istediğim mesela yere yakın koyarsak hy300 de yukarı kaldırabiliyorduk başını, bu direkt kutu gibi gözüküyor aşağı yukarı kafası ounamıyor galiba o sorun olabilir bence

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
Keystone olayını biliyorum demek istediğim mesela yere yakın koyarsak hy300 de yukarı kaldırabiliyorduk başını, bu direkt kutu gibi gözüküyor aşağı yukarı kafası ounamıyor galiba o sorun olabilir bence
tabi onun gibi özgür olmaz ama bende böyle vardı altına kitap vs koyuyordum.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Vergi yoktu bende satıcı bana daha önce çıkmadı ama çıkarsa makbuzunu alın biz öderiz dedi ama hiçkimseye çıkmadı
Ürün takip yerinde gümrük ile ilgili bilgi yok. Bu normal mi?

Hocam siz Amazondan hy300 aldınız mı? Aldıysanız kapıda ek vergi ödediniz mi? İlk başta bana müşteri hizmetleri vs olmaz dediler şimdi sorduğumda siz oduceksiniz vergiyi diyor. Ürün Türkiye'ye giriş yaptı bugün.

Son düzenleme:

elfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Bulut
1250'ye gelmekte şuan sepette, ilk alım indirimiyle. Çok kararsiz kaldim ingilizce inceleme felan da yokki arkadaş araştiralim öğrenelim. Apt bodrumuna etkinlik alani yapmakta bizimkiler, çok hoş olur oraya. Öğretmene ayrica her an lazim olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mahsum Kartal
Bende bu kervana katıldım ve dhden sipariş çektim hadi bakalım...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom