Neler Yeni

ALSATCILAR ADAM DEĞİLLER

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Arada al-sat yapan biri olarak söylüyorum. Peşin fiyatına 3-6 ay taksitlerde alsatı kredi gibi ihtiyaç olarak kullanıyorum. Tamamen para kazanma amacıyla da yapanlar olabilir. Üstüme alındığım için söylüyorum bu kadar ağlama.

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hakan Filiz
Sarı sitede 39k ya pch goat v4 4070 parçalarını satan biri gördüm (ilanda fişe yer vermiş, goat v4 yazıyordu)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Hocam bunun muhabbeti çok döndü ve tadı kaçtı artık son bulunmayacak bir şey için bence boşuna zerzenis ediyorsun imkânsiz gibi bir şey al satciyi önlemek
Haklısın içimde kalıp kanser olacağına dışımda kalıp konser olsun dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarı sitede 39k ya pch goat v4 4070 parçalarını satan biri gördüm (ilanda fişe yer vermiş, goat v4 yazıyordu)
Çakal işte bunlar

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yiğit
SEN kudurmuş sun az adam olsaydın garibanın hakkını savunurdun ama sende örnek verdiğim çakallardan birisin ayrıca ne sırası beklemekten bahsediyorsun cahil herif sistem düştugu gibi satın alıyorlar alamayan insanlar yine kullanıcılar haysiyetin olsun biraz
ulan dingil, sana sövücem şimdi boş yere ban yiyecem. azıcık zekanı kullan cinsel organ biti. garibanın hakkını savunurdun diyorsun, ne garibanlığı lan? herkes aynı parayı veriyor. mağazaya önce giden alıyor veya internette satılıyorsa kredi kartı bilgilerini kim daha hızlı girerse o alıyor. yorumumda hiç al sat yapmadım diyorum sen de örnek verdiğim çakallardan birisin diyorsun. kanıtla al sat yaptığımı sana en kral pc yi dizmeyen namert olsun. haysiyetin olsun falan da yazmışsın. seni elime alırım o zaman görürsün haysiyeti velet. istediğin sistemi alamadın diye ardın yanmış gelmiş buradaki insanlardan sinirini çıkarıyorsun. git evinde ağla, duvarları falan yumrukla ben seçilmiş insanım o sistemi önce benim almam lazımdı falan diyerek. ucube herif

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mert Şahan İLHAN
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
satılık goatv4 var alamayanlar kudurmasın mk

IMG_0925.jpeg

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
SEFA KAYA
Vatanda bir sürü sistem çıkıyor ihtiyacı olan bunca insan varken aç köpek gibi sistemlere çöküp stokları eriten al satci lar adam değildir
dostum sana bi tavsiye vereyim, örnek vatanpc den sistem alacaksan öncelikle üyeliğini oluştur, sürekli oturum açık almaya bırak, ev adresini kaydet. kart bilgilerini de masterpass türkiye kaydet sistem geldi an hemen sepete ekleyip direk kart bilgilerin masterpassden gelir. telefondan onaylar sistem alırsın. vakit kaybetmezsin.
pc alacaksan da piyasa da takip etmen lazım günlük ara ara
edit: efsane f/p sistem geldiği zamanlarda özelleştirme kalkma çünkü sistem anlık bitiyor sen özelleştirme de parça düşünürken :)

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Draq123
Modorötörler davetmi bekliyor acaba konuyu kilit için

GirayHan

80+ Gold
SEN kudurmuş sun az adam olsaydın garibanın hakkını savunurdun ama sende örnek verdiğim çakallardan birisin ayrıca ne sırası beklemekten bahsediyorsun cahil herif sistem düştugu gibi satın alıyorlar alamayan insanlar yine kullanıcılar haysiyetin olsun biraz
sistem belli parasını veren alır yetişen alır alsat yapmak isteyen de alır satar ister satmaz biblo gibi vitrine koyar milletin parasına ortak mısın da konuşuyorsun? hem konuyu yanlış yere açıyorsun hem millete atar gider yapıyorsun ergen ergen tavırlarla saldırıyorsun burası senin ağlama duvarın değil önce konu nereye açılır nasıl sitem edilir insanlarla nasıl konuşulur onu öğren forumda ki insanlara hakaret etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Modorötörler davetmi bekliyor acaba konuyu kilit için
Noldu sisteminize çomak mi soktum için yandı değil mi
ulan dingil, sana sövücem şimdi boş yere ban yiyecem. azıcık zekanı kullan cinsel organ biti. garibanın hakkını savunurdun diyorsun, ne garibanlığı lan? herkes aynı parayı veriyor. mağazaya önce giden alıyor veya internette satılıyorsa kredi kartı bilgilerini kim daha hızlı girerse o alıyor. yorumumda hiç al sat yapmadım diyorum sen de örnek verdiğim çakallardan birisin diyorsun. kanıtla al sat yaptığımı sana en kral pc yi dizmeyen namert olsun. haysiyetin olsun falan da yazmışsın. seni elime alırım o zaman görürsün haysiyeti velet. istediğin sistemi alamadın diye ardın yanmış gelmiş buradaki insanlardan sinirini çıkarıyorsun. git evinde ağla, duvarları falan yumrukla ben seçilmiş insanım o sistemi önce benim almam lazımdı falan diyerek. ucube herif
Tek yumrukla öleceksin klavyeden ateş ediyorsun veled zerre akıl yok sende

Sisteme çomak felan sokmakmı hahah aynen sistem alamamışsın kuduruyorsun

17 tane aldım hepsini sana pompalayım
Bende pompaliyorum bil bakalım kime

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ömer Murat KARACA
Şu tepki, halk ekmek kuyruğunda en öne geçip, tüm ekmekleri alıp kuyruktakilere ekmek bırakmayan adama yapılır anca. Bilgisayar la bu, oyun oynayamadın diye gariban edebiyatı yapıp millete hakaret etme hakkın yok. Bir de 25-30K bilgisayara para verebilen adam gariban mı oluyor🤣🤣

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,841
Üyeler
145,809
Son üye
Xxoster_18
Top Bottom