Neler Yeni

Altyapım iyi internet sağlayıcısı fark eder mi?

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Şuana kadar Türk Telekom kullanıyordum fiyatlar arttığı için iptal ettirdim ve Poyraznet adlı firmaya geçmeyi düşünüyorum. Fiyatı gerçekten çok uygun ama aklıma bir soru takıldı sonuçta bu küçük firmaların hepsi Türk Telekom altyapısını kullanıyor tt de problem yaşamadıysam bundada yaşamam diye düşünüyorum sizce bu doğru mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
driller delici
Turknet şüphesiz
Taahhüt yok indirim var
Müşteri hizmeti ve destekte sorun yaşamadım
Eğer belirttiğim kod ile üye olursa 6 aylık 199 TL odersin 100mb sınırsız
OLB38SO83CKF

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turknet şüphesiz
Taahhüt yok indirim var
Müşteri hizmeti ve destekte sorun yaşamadım
Eğer belirttiğim kod ile üye olursa 6 aylık 199 TL odersin 100mb sınırsız
OLB38SO83CKF
Yaa bi bitmediniz kardeşim ben 160 TL ye üyelik bulmuşum gelmişsin bana kodumla üye ol 200 TL diyorsun arada 40 lira fark var ben bilmiyor muyum Turknet almasını

Komando41.

80+ Silver
Alt yapın.hangi firmaya aitse ona geç

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Baran Kut
Eğer çok müşteri hizmetleri ile uğraşmam diyorsan Turknet tercih edebilirsin. Aralarında fiberde en dengeli hızı Turknet sağlıyor diye biliyorum. Fiyatları düzenli olarak değişiyor ama taahhüt olmadığından. Poyraznet deneme imkanı tanıyor mu ? Alıcısı varsa onlara da bir danış öyle tercih et derim ben.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Eğer çok müşteri hizmetleri ile uğraşmam diyorsan Turknet tercih edebilirsin. Aralarında fiberde en dengeli hızı Turknet sağlıyor diye biliyorum. Fiyatları düzenli olarak değişiyor ama taahhüt olmadığından. Poyraznet deneme imkanı tanıyor mu ? Alıcısı varsa onlara da bir danış öyle tercih et derim ben.
Poyraznetde de taahhüt yok ve fiyatları sürekli artmadığını duydum aklıma yatıyor o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet işimi görüyor

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Baran Kut
Poyraznetde de taahhüt yok ve fiyatları sürekli artmadığını duydum aklıma yatıyor o yüzden
Araştırmanız da poyraznet e yönelttiyse sizi bir şans verin bence . İlla da bilindik internet sağlayıcısı olmasına gerek yok. Arkadaşım da gıbırnet kullanıyor gayet memnun problem yaşamadı.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Araştırmanız da poyraznet e yönelttiyse sizi bir şans verin bence . İlla da bilindik internet sağlayıcısı olmasına gerek yok. Arkadaşım da gıbırnet kullanıyor gayet memnun problem yaşamadı.
Teşekkürler hocam siz söylemiş ken gıbırnete de bakayım xD

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
driller delici
Uygunsuz davranış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet işimi görüyor
Lan angut be ne biliyim 35 mbite saçma bir servis sağlayıcısna 160 lira utulmek istediğini muneccim miyiz awk sg ne kullanırsan kullan awk

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Lan angut be ne biliyim 35 mbite saçma bir servis sağlayıcısna 160 lira utulmek istediğini muneccim miyiz awk sg ne kullanırsan kullan awk
Yaaa bi git her internet konusunun altına kodumu kullan şu kadar indirim var yazıp duruyorsunuz dilenmeyi bırakta paran yetmiyorsa sen değiştir internetini

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
driller delici
Yaaa bi git her internet konusunun altına kodumu kullan şu kadar indirim var yazıp duruyorsunuz dilenmeyi bırakta paran yetmiyorsa sen değiştir internetini
Paran yetiyorsa diyor *** sonra 199 veremem diyor fakir 😂

Top Bottom