Neler Yeni

Amazon Kargo Sıkıntım

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Merhaba dostlar ben sürekli olarak amazon türkiyeden alışveriş yapmaktayım.Fakat 10 siparişimin 9 unda bir sıkıntı yaşadım.Örnek olarak çarşamba günü öğlen bir sipariş verdim ve sitede perşembe günü teslim edilecek yazıyor.Fakat kargo yaşadığım şehire yakın olan ile geliyor.Ardından kargo firması(agt kargo) şunu yapıyor.Ben kargoya bakmak için amazona giriyorum ve ne göreyim müşteri başka bir tarihe teslimat istedi müşterinin istediği tarihte teslimat yapılacak.Bu bir kere oldu sallamadım iki kere oldu sallamadımda 9 kere nedir arkadaşlar.Başlarda dedim sıkıntı vardır işler yoğundur falan ama sürekli kasıtlı yapılıncı bide oraya müşteri işte böyle istedi yazılınca baya sinir oldum.Sizce gidip amazona şikayet etmelimiyim.Şikayet etsem kurye falan iş ile alakalı işte ceza puanı falan etkilermi yoksa direkt bu işi şube mi yapıyor.Ne yapmalıyım bir yol gösterirseniz sevinirim

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Efecan
Şikayet et

SkyMoon

80+
AGT Kargo kadar saçma bir kargo şirketi yok maalesef.

Papara kartımı 1 ay 9 gün sonra tehdit ederek alabildim. Aramasak sormasak tık yok.

AGT’yi müşteri hizmetlerine telefon ederekte şikayet edemiyorsun. Adamların bir şubeleri bile yok. Anca bölge yöneticimiz var falan diyorlar.

Her seferinde Amazon Türkiye’ye şikayet edin. Şikayet sayısı artarsa düzenleme yapacaklardır.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Papara kartımı 1 ay 9 gün sonra tehdit ederek alabildim. Aramasak sormasak tık yok.

AGT’yi müşteri hizmetlerine telefon ederekte şikayet edemiyorsun. Adamların bir şubeleri bile yok. Anca bölge yöneticimiz var falan diyorlar.

Her seferinde Amazon Türkiye’ye şikayet edin. Şikayet sayısı artarsa düzenleme yapacaklardır.
Papara ayrı sıkıntı bende de çok geç gelidi şimdi anneme sipariş ettim 1 ay oldu tık yok

Eredun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yasir Yaşar
Prime üyeliğin yoksa tavsiye ederim. Hem kargo ücretsiz hem de ertesi gün direkt geliyor ben hiç sorun yaşamadım.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
19,622
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Ben de prime ile yaklaşık 7 kere alışveriş yaptım 3 tanesi falan agt getirdi herhangi bir sorun yaşamadım.

Excator23cm

80+ Gold
Şikayet etme sorununuzu çözebilir kendiniz de dediniz 1 değil 2 değil 3 değil neden hiç aramadınız?
Burda sizin bu sorununuzu nasıl çözebilirizki ayrıca?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Prime üyeliğin yoksa tavsiye ederim. Hem kargo ücretsiz hem de ertesi gün direkt geliyor ben hiç sorun yaşamadım.
geçen sene eylülden beri prime üyesiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de prime ile yaklaşık 7 kere alışveriş yaptım 3 tanesi falan agt getirdi herhangi bir sorun yaşamadım.
hep beni bulu valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şikayet etme sorununuzu çözebilir kendiniz de dediniz 1 değil 2 değil 3 değil neden hiç aramadınız?
Burda sizin bu sorununuzu nasıl çözebilirizki ayrıca?
fikir almak babında

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
AGT ile almak yerine kolay gelsin ile alabilirsin. Zaten AGT akşam getiriyor kolay gelsin öğlen getiriyor çok çok acil değilse kolay gelsinle al.
Kolay gelsin malesef yok bölgemde sadece agt var

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz

1 Ay 9 gün iyimiş hocam ben 5 ayda zor aldım 2 kere iptal ettirdik düşün artık

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhaba dostlar ben sürekli olarak amazon türkiyeden alışveriş yapmaktayım.Fakat 10 siparişimin 9 unda bir sıkıntı yaşadım.Örnek olarak çarşamba günü öğlen bir sipariş verdim ve sitede perşembe günü teslim edilecek yazıyor.Fakat kargo yaşadığım şehire yakın olan ile geliyor.Ardından kargo firması(agt kargo) şunu yapıyor.Ben kargoya bakmak için amazona giriyorum ve ne göreyim müşteri başka bir tarihe teslimat istedi müşterinin istediği tarihte teslimat yapılacak.Bu bir kere oldu sallamadım iki kere oldu sallamadımda 9 kere nedir arkadaşlar.Başlarda dedim sıkıntı vardır işler yoğundur falan ama sürekli kasıtlı yapılıncı bide oraya müşteri işte böyle istedi yazılınca baya sinir oldum.Sizce gidip amazona şikayet etmelimiyim.Şikayet etsem kurye falan iş ile alakalı işte ceza puanı falan etkilermi yoksa direkt bu işi şube mi yapıyor.Ne yapmalıyım bir yol gösterirseniz sevinirim
Şikayet edin.
Amazon, o kargo firması ile sözleşmeyi fesheder.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Şikayet edin.
Amazon, o kargo firması ile sözleşmeyi fesheder.
şikayet ettim sorununuzu kargo şirketine ilettik dediler.Çözüleceğini sanmıyorum ama bakalım.Normalde bugün gelmesi gereken kargom var bakalım gelecek mi

Top Bottom