Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Amazon Kasım İndirimleri Başladı🔥🔥

1 haftalık felan yaparlar sanıyordum direk tüm kasımı içine alınca biraz garipsedim. Her sene yapıyolar böyle indirim dönemi ama aklımda kalmıyor isimleri.
Her sene zaten ay sonuna kadar yapıyorlar (bazen ilk gün indirim yapip sonra aynı ürüne 5 gün sonra bir daha indirim yapıyorlar o gıcık ediyor insanı 😂)

CptSpork

80+ Bronze
Hepsi dahil. Muhtemelen en iyi fiyatları ay sonunda görücez. Başlarda basit indirimler olur. Ayın 22 sinden sonra büyük indirimler olur diye tahmin ediyorum
11.11 Cumartesi günü ve 24.11 Cumartesi günü böyle wow dedirtecek ürünler çıkar mı acaba? C2 Wireless almayı planlıyorum 3500'ün altına 5 tl düşse direk yapıştırıcam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her sene zaten ay sonuna kadar yapıyorlar (bazen ilk gün indirim yapip sonra aynı ürüne 5 gün sonra bir daha indirim yapıyorlar o gıcık ediyor insanı 😂)
Fiyat farkı iadesi gibi bi mevzu vardı sanki, aldığın ürün daha ucuza satılırsa aradaki farkı iade yapıyorlardı öyle bi durum var mı halen?

YazılımKafa

80+ Silver
11.11 Cumartesi günü ve 24.11 Cumartesi günü böyle wow dedirtecek ürünler çıkar mı acaba? C2 Wireless almayı planlıyorum 3500'ün altına 5 TL düşse direk yapıştırıcam :D

Fiyat farkı iadesi gibi bi mevzu vardı sanki, aldığın ürün daha ucuza satılırsa aradaki farkı iade yapıyorlardı öyle bi durum var mı halen?
Amazonun ki 13 ünde başlıyor. Amazon en iyi indirimi ay sonunda yapar. Hepsiburada , n11 , Trendyol gibi yerler 11 inde güzel indirim yapar. Sana bağlı.

11.11 Cumartesi günü ve 24.11 Cumartesi günü böyle wow dedirtecek ürünler çıkar mı acaba? C2 Wireless almayı planlıyorum 3500'ün altına 5 TL düşse direk yapıştırıcam :D

Herzaman yapılmıyor o ama yapılırsa güzel olur çünkü 2 indirim biraz daha iyi oluyor 😂

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Tablet indirimi olur mu ki. Tab s9fe falan indirime girse çok güzel olur

Son düzenleme:

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
UYGUN DEĞİLSİNİZ GELİYOR ÇEEET

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Konu dışı ama arkadaşlar eve koşu bandı almak istiyorum yerim dar söyle katlanabilen bir koşu bandı alsak fp olarak minimum bütçemiz ne olmalı

Top Bottom