Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege
beyler forumun amacı fikir alışverişi yapmak ya burda kimse siz ucuza alın diye hizmet vermiyor karşılıklı fikirler konuşuluyor ben gayet de linkleri bulabiliyorum ve başlığı açan arkadaşa da teşekkür ediyorum çok işime yaradı zaten normalde de alıcağım ürünleri çok ucuza aldım

Darkone22

80+ Bronze
beyler forumun amacı fikir alışverişi yapmak ya burda kimse siz ucuza alın diye hizmet vermiyor karşılıklı fikirler konuşuluyor ben gayet de linkleri bulabiliyorum ve başlığı açan arkadaşa da teşekkür ediyorum çok işime yaradı zaten normalde de alıcağım ürünleri çok ucuza aldım
kralsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay
ben de quadcasti aynı şekilde aldım gayet de indirim bulunuyor kimse sizin önünüze altın tepside para sunmayacak beyler azıcık bakın bir zahmet siz de

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
Fikir alışverişi yapılmasın demiyoruz, sadece indirimli ürünlerin paylaşıldığı bir başlık açılsın burdan da fikir alışverişi devam edilsin. Senin tüm mesajları okuma sabrın ve zamanın olabilir ama herkes bundan keyif alamıyor. İsteyen fikir alışverişini yapsın ama indirim dışında konuşmaları okumak istemeyen arkadaşlarda indirim bulacağım diye sayfalarca cevap okumak zorunda kalmasın.

RawCore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Ateş
beyler şu an kullanabileceğim bir kupon var mı ?

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege
Fikir alışverişi yapılmasın demiyoruz, sadece indirimli ürünlerin paylaşıldığı bir başlık açılsın burdan da fikir alışverişi devam edilsin. Senin tüm mesajları okuma sabrın ve zamanın olabilir ama herkes bundan keyif alamıyor. İsteyen fikir alışverişini yapsın ama indirim dışında konuşmaları okumak istemeyen arkadaşlarda indirim bulacağım diye sayfalarca cevap okumak zorunda kalmasın.
indirimler zaten gün boyu her dakka gelmiyo ki belirli saatlerde yenilenen ürünler o saatlerde açarsın başlığı yenilersin okursun ve gidersin zamanın yoksa da yapcak bi şey yok forum dediğin yerin olayı bu insanlar mesaj yazıyor

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
indirimler zaten gün boyu her dakka gelmiyo ki belirli saatlerde yenilenen ürünler o saatlerde açarsın başlığı yenilersin okursun ve gidersin zamanın yoksa da yapcak bi şey yok forum dediğin yerin olayı bu insanlar mesaj yazıyor
Dostum mesaj yazma mı diyorum ben sana? Sen bu sistemden rahatsız değilsin diye herkes aynı mı düşünmek zorunda. Ürün linklerinin paylaşıldığı ayrı bir topic olsa daha iyi olur diyorum ben sana kimse konuşmasın sadece link paylaşılsın demiyorum ki. Anlamak mı istemiyorsun anlamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay
Dostum mesaj yazma mı diyorum ben sana? Sen bu sistemden rahatsız değilsin diye herkes aynı mı düşünmek zorunda. Ürün linklerinin paylaşıldığı ayrı bir topic olsa daha iyi olur diyorum ben sana kimse konuşmasın sadece link paylaşılsın demiyorum ki. Anlamak mı istemiyorsun anlamadım.
kanka konunun amacı seni zengin etmek değil insanlara yardım etmek, insanlar da haliyle fiyatı düşen ürün olunca kullanıcı deneyimi soruyor

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
kanka konunun amacı seni zengin etmek değil insanlara yardım etmek, insanlar da haliyle fiyatı düşen ürün olunca kullanıcı deneyimi soruyor
ya siz kafayı yemişsiniz adam ne anlatyıor siz ne anlıyorsunuz neyi kimi zengin etsinler 127 tane sayfa oldu ındırımler başlıgı altında safi mesaj var ayrı linkli konu acılmasını istedik saçmalamayın durduk yere

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Batuhan Ölçer
Eskiden prime day zamanları bende buradan takip ederdim. Hatta bulduğum ürünlerin konularını açardım. Bu sene öyle yapmıyorum. Çünkü konu vasat ötesi. Ürün linki paylaşmayı bırakın sohbet muhabbet dönüyor. Hadi onu da geçtik. Bir de istekler var. Klavye isteyen mi dersin mouse isteyen mi? Tam unutuyordum. Al satçı tayfa. Ürün linki gelir gelmez yapıştırır. Al sata gider mi yhağğ biz bunları okumak zorunda değiliz neticede. Ben forumdan takip etmeyi bıraktım. Telegram indirim gruplarına girdim. Adamlar sadece link atıyor uyguna bulunan ürünleri. Moderatörün kötü yönetimine diyecek bir sözüm yok. Forum yöneticilerine bırakıyorum. Banlanan insanların da haksız banlandığını düşünüyorum. Eskiden işleyiş böyle değildi çünkü.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom