Neler Yeni

Amd 5600xt driver sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metehan
Arkadaşlar sistemi kuralı 4 gün falan oldu ikinci gün mavi ekran üçüncü gün siyah ekran şimdi de yeşil pixeller geldi ve siyah ekran yedim Adrenalin 20.12.1 versiyon kurulu ne yapmam gerek kesin çözüm var mı

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
allahıma şükürler olsun 1 ay oldu bir sorun yaşamadım, sizin adınıza üzüldüm. sorunu tam olarak ne yaparken yaşıyorsunuz test etmek için soruyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
allahıma şükürler olsun 1 ay oldu bir sorun yaşamadım, sizin adınıza üzüldüm. sorunu tam olarak ne yaparken yaşıyorsunuz test etmek için soruyorum.
Csgo oynarken ve metro oynarken yaşadım diğer oyunlarda hiç yaşamadım anladığım kadarı ile ben beta sürüm driver indirmişim ilk kurarken pek bilgim yoktu en son sürüm olsun diye betaya tiklamisim

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Csgo oynarken ve metro oynarken yaşadım diğer oyunlarda hiç yaşamadım anladığım kadarı ile ben beta sürüm driver indirmişim ilk kurarken pek bilgim yoktu en son sürüm olsun diye betaya tiklamisim
Ben önerilen sürüm yüklüyorum, 1-2 kere mavi ekran yedim, ama vaktim olmadığı için araştıramadım nedenini, başka bir sorun da yaşamadım.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
eski sürüme nasıl dönebilirim bilgi verme şansınız var mı?
Bunu indireceksiniz kurarken gelişmişe basıp fabrika ayarları gibi bir seçenek olması lazım ona basacaksınız ve devam edeceksiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Csgo 1-2 saat oynadım metro oynamadım valorant felan oynuyorum genel olarak valorantta bir şey oluyor mu?

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Ben en son çıkan WHQL recommend olanı kullanıyorum henüz bir soru yaşamadım.Optional olanın daha yeni sürüm olduğuna bakmayın henüz bitmemiş bir sürüm olduğunu biliyorum..Ayrıyeten biosu güncelledim hem performansı arttı hem daha güncel.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,632
İsim
Taylan Şimdi
Yahu bir bana mı denk gelmedi böyle hatalar. Neredeyse 5-6 ay olacak üstüne OC'li kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım 20.8.3 sürümündeyim hala.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metehan
Yahu bir bana mı denk gelmedi böyle hatalar. Neredeyse 5-6 ay olacak üstüne OC'li kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım 20.8.3 sürümündeyim hala.
Hiç geleceğini düşünmüyordum aslında nvidia sever biri olarak sadece fiyattan dolayı amd seçtim performans olarakta beklentimi karşıladı benim hatamdan kaynaklanan bir durum olabilir çünkü arkadaşların dediği gibi bitmemis bir sürümü indirmişim

Bunu indireceksiniz kurarken gelişmişe basıp fabrika ayarları gibi bir seçenek olması lazım ona basacaksınız ve devam edeceksiniz

Csgo 1-2 saat oynadım metro oynamadım valorant felan oynuyorum genel olarak valorantta bir şey oluyor mu?
Birkaç sitede ddu diye bir programla sıfırdan kurmam gerektiği yazıyordu ama dediğiniz gibi yapsam sorun olmaz değil mi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hiç geleceğini düşünmüyordum aslında nvidia sever biri olarak sadece fiyattan dolayı amd seçtim performans olarakta beklentimi karşıladı benim hatamdan kaynaklanan bir durum olabilir çünkü arkadaşların dediği gibi bitmemis bir sürümü indirmişim

Birkaç sitede ddu diye bir programla sıfırdan kurmam gerektiği yazıyordu ama dediğiniz gibi yapsam sorun olmaz değil mi
Olmaz. bu arada GTA5 valorant cyberpunk var şu anda bu oyunların birinde sorun yaşıyormusunuz test etmek istiyorum

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
20.11.2 kullanıyorum sanıırm ben sorun yaşamadım hiç daha

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metehan
Olmaz. bu arada GTA5 valorant cyberpunk var şu anda bu oyunların birinde sorun yaşıyormusunuz test etmek istiyorum
Daha denemedim söylediğiniz oyunların üçünü de en kısa zamanda cyberpunk deniyeceğim birde şuanki driveri kaldırıp mı kurmam gerekiyor yoksa kaldirmadan direk yenisini dediğiniz gibi kurayim mi

Top Bottom