Neler Yeni

AMD Adrenalin 23.10.2 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
O sürüm bu zamana kadarki en berbat sürüm
düşüreyim mi sürümü yenisini mi bekliyim kingdom come oynuyorum ekran kartı kullanımı %2lere düşüyo kafayı yedirtiyo valla

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
ben cs2 de bunu aktif ettiğimde niye drop yiyorum sürekli anlamadım. internet hızımda iyi yani oyundan falan atıyor hatta beni.

Alıntıyı görüntüle
Ben bu ayarı hiç açmadım. İnput lag mı ne bir şey vardı o yüzden açmadım.
23.10.1'de video izlerken donma sorunu düzeldi demişlerdi ama hala sorun devam ediyordu. Şimdi AMD Cleanup Utility ile silip bu sürümü kurdum.

Twitter'da denedim az önce yine donuyor.
Uygulama değil de tarayıcıda kullanıyorsan Donanım Hızlandırma diye seçenek var o kapalı mı?
23,9,3 bende şuan sıkıntılı mı bu sürüm oyunlarda drop yiyorum baya
Bir sorun yaşamadım.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
3-5-8-10 video izledim donma olmadı. Umarım olmaz bir daha. Teşekkürler şimdilik. :D
CHROME'un Default Grafik Kodlayıcısı AMD Ekran kartı yazılımlarında sıkıntı çıkartabiliyor. Bu yüzden Directx9 ya da OpenGL (Daha az stabil) olmakla beraber daha iyi sonuçlar verebiliyor.

Bu sorun görüyorum ki Güncel AMD Adrenalin Driverlarında dahi oluyor. Gerçekten üzücü, ya Adrenalin yazılımları ya da Chrome'un bu Soruna el atması lazım bir an önce. Uzun zamandır olan bir sorun bu. Redditte dünyalarca konu var bunun hakkında.

Bir diğer çözümü Windows'ta MPO devre dışı bırakmak, ama o bu yöntem geçerli olduktan sonra gerekli değil.

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Sidar Özel
Öyle kullananlar var, sorun yaşamadılar. Bir şeyi kurmanın en temiz yolu önce eskini kaldırıp sonra yenisini kurmaktır.
Okey anladim teşekkürler hiç bir sıkıntı yaşamadım dedim performansa etkisi oluyordur
Olmuyorsa sıkıntı yok

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
Uygulama değil de tarayıcıda kullanıyorsan Donanım Hızlandırma diye seçenek var o kapalı mı?

Tarayıcı ayarlarında kapalı.

CHROME'un Default Grafik Kodlayıcısı AMD Ekran kartı yazılımlarında sıkıntı çıkartabiliyor. Bu yüzden Directx9 ya da OpenGL (Daha az stabil) olmakla beraber daha iyi sonuçlar verebiliyor.

Bu sorun görüyorum ki Güncel AMD Adrenalin Driverlarında dahi oluyor. Gerçekten üzücü, ya Adrenalin yazılımları ya da Chrome'un bu Soruna el atması lazım bir an önce. Uzun zamandır olan bir sorun bu. Redditte dünyalarca konu var bunun hakkında.

Bir diğer çözümü Windows'ta MPO devre dışı bırakmak, ama o bu yöntem geçerli olduktan sonra gerekli değil.

İlk dediğin şeyi yaparak şimdilik bir sorun gözükmüyor. Tekrar olursa o sorun sana danışırım hocam.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124