Neler Yeni

Öneri AMD için anakart önerisi ve sistem tavsiyesi

Rikka

80+ Bronze
teşekkürler bunu bir düşüncem ama hala pek almaktan yana değilim 2k altına düşerse alabilirim acelem yok zaten fiyatta bir değişiklik ol azsa rx580 almak mantıklı olacak heralde
Nvidia tercih etmelisin.AMD driver konusunda sorunlu.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
1650 Super alabilirsiniz bence.
vram olarak 6 GB altına düşmek istemiyorum ne kadar güçlü bir ekran kartı da olsa çoğu güncel oyun şuan 4 istiyor zaten ileriye dönük bir tercih olmaz benim için

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
vram olarak 6 GB altına düşmek istemiyorum ne kadar güçlü bir ekran kartı da olsa çoğu güncel oyun şuan 4 istiyor zaten ileriye dönük bir tercih olmaz benim için
Radeon kart pek önermiyorum :( Gaming Gecelerinde 1660S bulabilirsiniz ucuza

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Nvidia tercih etmelisin.AMD driver konusunda sorunlu.
bunu ben de çok duyuyorum da driver sorununu anladıkları an düzeltiyorlarmış genelde hızlı bir güncellemeyle vb bu yanlış bir söylenti mi daha önce kullandınız mı acaba çünkü bazı modeller de çok övülüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Radeon kart pek önermiyorum :( Gaming Gecelerinde 1660S bulabilirsiniz ucuza
hangi sitelerde ne zamanlarda bu tarz bir indirim olayı olur yaklaşan bir etkinlik falan var mı acaba belki 6 GB vram bir Asus ekran kartı bulabilirim ya da çok ucuza 4 lük

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
bunu ben de çok duyuyorum da driver sorununu anladıkları an düzeltiyorlarmış genelde hızlı bir güncellemeyle vb bu yanlış bir söylenti mi daha önce kullandınız mı acaba çünkü bazı modeller de çok övülüyor

hangi sitelerde ne zamanlarda bu tarz bir indirim olayı olur yaklaşan bir etkinlik falan var mı acaba belki 6 GB vram bir Asus ekran kartı bulabilirim ya da çok ucuza 4 lük
İncehesap Gaming Gecelerine bak her Cuma yapılıyor.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Asag

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Saat 10'da başlıyor ve biraz seri davranman lazım stoklar sınırlı haberin olsun.
akşam 10 da oradayım nasıl karşıma çıkacak ayrı bir bölme falan olarak mı yoksa illa benim model girmem falan mı gerekecek fiyatları görmek için

akşam 10 da oradayım nasıl karşıma çıkacak ayrı bir bölme falan olarak mı yoksa illa benim model girmem falan mı gerekecek fiyatları görmek için
@Asag siteye girip baktım iyi indirimler çıkar karşıma umarım :))

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag

@Asag siteye girip baktım iyi indirimler çıkar karşıma umarım :))

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Top Bottom