Neler Yeni

AMD'den Bıktım Artık...

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
kart cop degil mi benim simdi guzel yapilan mi denk gelmis bana fabrikadaki robotlardan iyi olanlardan mi gelmis
sen o kart ile mutluysan çöp değil tabiiki yaptığın ironiyi anlıyorum ama amd bunu nasıl başarıyor bilmiyorum gerçekten onlara sormak lazım :)

not: amdye çok fazla çöp dediğim için kusura bakmayın arkadaşlar kendi yaşadığım watmann hataları falan aklıma geldikçe sinirlendim biraz bütçe neye yetiyorsa en iyi kart odur herkes için. bu ekonomide zar zor kart aldığımız ekran kartlarına hakaret etmek istemezdim üzüldüm gerçekten şuan söylediklerim için watmannsız günler dilerim.

Son düzenleme:

Hasan344

80+ Gold
dünya çalkalandıgı için steam kullanıcıların %80 i nvidia %20 si amd :D :D
Dünyada sadece Türkiye yok. Tüm dünyadan bahsediliyor ve yurt dışında fiyatlar Türkiye'den daha ucuz olduğu için adam rtx kart tercih eder tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@1 elo for 1 lvl üstte yazdığım yerde yanlış olan ne yazmışım soylerimisin direk gülücük atmışsın?😃😃

Dünyada sadece Türkiye yok. Tüm dünyadan bahsediliyor ve yurt dışında fiyatlar Türkiye'den daha ucuz olduğu için adam rtx kart tercih eder tabii ki.

@1 elo for 1 lvl üstte yazdığım yerde yanlış olan ne yazmışım soylerimisin direk gülücük atmışsın?😃😃
allah allah 6900xt neden almıyolar acaba 3090dan iyiymiş ya hani (!) Hem de daha ucuz senin mantığınla bakacak olursak almaları lazım ayrıca sen bana niye atıyon sabahtan beri gülücük :) pardon gülücük atan sen değilmişsin

Hasan344

80+ Gold
allah allah 6900xt neden almıyolar acaba 3090dan iyiymiş ya hani (!) Hem de daha ucuz senin mantığınla bakacak olursak almaları lazım ayrıca sen bana niye atıyon sabahtan beri gülücük :)
6900xt daha iyi diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum ve ben diyorum ki yurt dışındaki fiyatlar zaten ucuz örnek vereyim Amerika bizim burada GT serisi çöp kartlar aldığımız fiyatlara adamlar orada çok güzel kartlar alabiliyor, ve neden gidipte RTX ekran kartları falan varken daha ucuz diye AMD tercih etsinler?

6900xt daha iyi diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum ve ben diyorum ki yurt dışındaki fiyatlar zaten ucuz örnek vereyim Amerika bizim burada GT serisi çöp kartlar aldığımız fiyatlara adamlar orada çok güzel kartlar alabiliyor, ve neden gidipte RTX ekran kartları falan varken daha ucuz diye AMD tercih etsinler?
çünkü 6900xt kağıt üzerinde daha iyi ama sen bu söylediğinle nvidianın daha iyi olduğunu kabul etmiş oluyosun

Hasan344

80+ Gold
çünkü 6900xt kağıt üzerinde daha iyi ama sen bu söylediğinle nvidianın daha iyi olduğunu kabul etmiş oluyosun
Off tamam ben nvidiaya kötü demedim zaten anlama sorununmu var? Nvidia zaten daha iyi ama bizim Türkiye'deki fiyatlar saolsun millet bir karta 15k bayilacagina aynı performansta amdye daha az para bayılıyor. Ben zaten nvidiaya bir şey demedim ama sen bunu anlamıyorsun. Bende Avrupa'da,Amerika'da yaşasam bende gider 3090 alırım.

Off tamam ben nvidiaya kötü demedim zaten anlama sorununmu var? Nvidia zaten daha iyi ama bizim Türkiye'deki fiyatlar saolsun millet bir karta 15k bayilacagina aynı performansta amdye daha az para bayılıyor. Ben zaten nvidiaya bir şey demedim ama sen bunu anlamıyorsun. Bende Avrupa'da,Amerika'da yaşasam bende gider 3090 alırım.
gülücük attığın mesajımda aynı şeyi anlatmıştım zaten neyse iyi akşamlar çıkıyorum ben

Hasan344

80+ Gold

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
Abdullah Aydoğdu
Konuyu sanki ekran kartı firmaları babasının malıymış gibi savunan çoluk çocuklar basmış. Yazık kafanıza, gidin kitap okuyun AMD NVIDIA kavgası yapacağınıza.

LordCh4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umutcan Ekinci
YARDIM yazan bi konu nasıl amd vs nvidia oldu 28 page ve anlamadım

Can...

80+ Platinum
YARDIM yazan bi konu nasıl amd vs nvidia oldu 28 page ve anlamadım
Bende anlamadım nasıl çözüme ulaşırım diye yazdım birden amd fanboylari doldu buraya ha birde boş yapanlar konu buraya geldi Malesef

Konuyu sanki ekran kartı firmaları babasının malıymış gibi savunan çoluk çocuklar basmış. Yazık kafanıza, gidin kitap okuyun AMD NVIDIA kavgası yapacağınıza.
Hah işte şu mantıkla yaklasamiyo bağnazlar ben oraya demişim ki çoğu şeyi denememe ragmen düzelmedi adam gelmiş bana hala bende sorun yok onda sorun yok tek tük sen yaşıyon ben açıklamaya bir çok şeyi denedim düzelmedi garantiden de cevap alamadım nasıl çözerim bu garanti işini diye yazdım adamlar malum partiyi savunan dayılar dan farksız şekilde NVİDİA AMD kavgası yapmaya başladılar adam bana sen yaşadın sadece diyor ben diyorum kardeşim veya hocam forumda çok kişi yaşıyor konu açıyor diyorum dünya genelinde de amd nam saldı zaten bu driver sorunlarında adama bunu anlatmaya çalışıyorum ters ters ceval veriyor ben tersleyince üslub topla deniliyor @Abdullah Hacıgül abi bu forumun yaş kitlesi büyüyecek yere daha da küçülüyor haberin olsun daha geçenlerde 35 veya 37 olması lazım adam konuda derdine çare arıyor çocuğun biri adama hakaret edip tersliyor bunun Sonucunda büyük yaş kitlesi forumdan uzaklaşıyor buna bir çözüm gerekli tekçe o değil bizleri kışkırtıcı şekilde mesajlar yazıyorlar sonra biz bir argo söyleyince uyarı yiyoruz .

Son düzenleme:
Top Bottom