Neler Yeni

Anakart klipsi açılmadan ekran kartını yanlışlıkla çekmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Baran Çelik
Merhaba sistemimi temizlemek için ekran kartını çıkarttım ve sistemi temizledim ekran kartını takarken anakartta'ki klipsi açtım ve ekran kartını taktım ama klips tam oturmamış gibiydi bende ekran kartını çıkartıp bir daha takmaya karar verdim sonra ekran kartını çıkartmak için anakartta'ki klipsi açmaya çalıştım biraz yana doğru gitti bende açıldı sandım ve ekran kartını çektim sonra ekran kartının yarısı çıktı yarısı çıkmadı bende hemen anakartta'Ki klipse biraz daha bastırdım ve klips bu sefer tam olarak açıldı ve ekran kartının tamamı çıktı. Ben hemen ekran kartının pinlerine baktım ama bir sıkıntı gözükmüyordu sonra kartı düzgünce anakarta taktım ve sistemi çalıştırdım şu an sistem çalışıyor. Size sorum şu sizce ekran kartına veya anakarta herhangi bir zarar gelmiş midir? eğer ki geldiyse nasıl anlayabilirim? Cevaplarınız için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Baran Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam içim gitti bu kısımda ben korktum sizin yerinize. Ama sistem çalışıyorsa sıkıntı yoktur bence.
valla bende ilk defa böyle bir şey yaşadım. Aklım çıktı sistem çalışmayacak sandım ama çalışıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sıkıntı yoktur çalıştığına göre endişelenme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,794
Üyeler
150,935
Son üye
ddestan35
Top Bottom