Neler Yeni

Anker Q30 Kullanan var mı (ANC Sorunu hakkında)

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Bu problemin bu kadar yerde yazması ama 2-3 senede çözülmemiş olması canımı sıktı biraz sonuçta firma için çok zor olmasa gerek çözmek e bende sürekli metroya, toplu taşımaya biniyorum muhtemelen orada bu problemi çok yaşarım ki öyle olursa anlamı olmaz bundan başka önereceğiniz bir marka-model var mı peki?
Kendi adıma konuşmak gerekirse bu dokunmatik problemi sadece şehrin belirli yerlerinde tek oluyor ve bunun tek aklıma gelen nedeni belirli rüzgarlarda tek değiştiği. Ama sürekli ard arda olunca insanın kulaklığı kırası geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metroda ve toplu taşımada bir problem olmaz muhtemelen.

nopervA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Faruk Saraç

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Güzel fiyat gerçekten aslında alınabilir ama hepsiburada üzerinden aldığımda ankerin teknik servisine yollayabilirim değil mi bir problem olmaz yani
Hepsiburada sattığı için servis işlemleri ile Hepsiburada ilgileniyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Hepsiburada sattığı için servis işlemleri ile Hepsiburada ilgileniyor.
Hayır hocam sanal bt ilgileniyor servis ile

Fena firma sayılmazlar garanti konusunda

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Hayır hocam sanal bt ilgileniyor servis ile

Fena firma sayılmazlar garanti konusunda
O anlamda demedim. Hepsiburada'nın kendisinden alırsanız yetkili servis ile onlar ilgileniyor. Kapınızdan alıp servise kendileri veriyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
O anlamda demedim. Hepsiburada'nın kendisinden alırsanız yetkili servis ile onlar ilgileniyor. Kapınızdan alıp servise kendileri veriyor.
Premium üyesi olunmasada alıyorlarmı kapıdan?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

nopervA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Faruk Saraç
O zaman bu indirimi görmüşken almak en mantıklısı sanırım 1more snowflow da iyi ama bilmiyorum onun garantisinin olmaması çekinmeme sebep oluyor bu arada şimdi baktım amazonda da indirime girmiş sanırım almak lazım artık bu fiyata bir daha zor

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
O zaman bu indirimi görmüşken almak en mantıklısı sanırım 1more snowflow da iyi ama bilmiyorum onun garantisinin olmaması çekinmeme sebep oluyor
Q35 e falan bütçe çıkmıyor ise indirimdeki q30 en mantıklısı. Garanti bayağı önemli hocam o yüzden sonoflow çokda iyi bir tercih değil. Hocam eğer üründe problem yaşarsanız sizde benim gibi sürekli darlayın servisi belki herseferinde yeni kulaklık verirler.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,208
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Anker Q30 almayı düşünüyordum bütçem aşağı yukarı bu civarlar biraz daha ekleyebilirim kulaklığı tam alacaktım ama birisi bana kulaklığın sürekli olarak kendi kendine ANC modunu açıp kapattığını ve bunun çok can sıktığını söyledi ancak garip bir şekilde bu bazı kişilerde varken bazılarında yok ben şöyle düşündüm amazondan alsam acaba böyle bir sorun yaşadığımda iade edip yeni bir model bakma şansım olur mu sorun çıkarsa değiştirip başka model alırım çıkmazsa kullanırım ama kulaklık iadesi alınıp alınmadığından emin değilim satıcı da amazon bu arada.
Konuma göre değişiyor. Mesela ben sadece evimde benim odamın cephesinde olan tarafta sorun yaşıyorum. Evden aşağı inince veya dışarda veya evin karşı cephesinde ise bu sorun yaşanmıyor

Fortex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Taha Yasin ÖZTÜRK
Anker Q30 almayı düşünüyordum bütçem aşağı yukarı bu civarlar biraz daha ekleyebilirim kulaklığı tam alacaktım ama birisi bana kulaklığın sürekli olarak kendi kendine ANC modunu açıp kapattığını ve bunun çok can sıktığını söyledi ancak garip bir şekilde bu bazı kişilerde varken bazılarında yok ben şöyle düşündüm amazondan alsam acaba böyle bir sorun yaşadığımda iade edip yeni bir model bakma şansım olur mu sorun çıkarsa değiştirip başka model alırım çıkmazsa kullanırım ama kulaklık iadesi alınıp alınmadığından emin değilim satıcı da amazon bu arada.
Ben kullaniyorum yaklaşık 2 aydır evet anc mod değiştirme sorunu bendede var ve bu çok can sıkıcı olabiliyor 5-6 günde bir oluyor her zaman olan bir şey değil.

Critaes

80+ Bronze
Uzun süredir Anker Q30 modelini kullanıyorum ben bu kulaklığı yağmurlu havada da kullandım, çok rüzgarlı havada da kullandım dediğin sorunu sadece aşırı rüzgarlı bir havada nadiren yaşadım. Yağmurlu havada da şeffaf moddayken şiddetli bir tiz sesi geldi bozulma sesi gibi ama anc veya normal moda alınca yağmurlu havada sıkıntı yasamadim. Mod değiştirme yerinin hassas olduğunu fakat asla can sıkıcı düzeye gelmediğini söyleyebilirim kulaklık fiyatına göre muazzam ve bu hata göz ardı edilebilir. Uzun süredir kullanmama rağmen bu sorunla toplamda 2-3 kez karşılaşmısımdır. Fiyatına göre şuanlık rakipsiz bir ürün olduğunu düşünüyorum, üst segment bir model olmadığını ve fiyatını da göz önünde bulundurarak alıp almamayı düşünebilirsin.

Top Bottom