Neler Yeni

Anker Q30 Kullanan var mı (ANC Sorunu hakkında)

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Bassları iyi doygun sevdim bassları ama çok çok abartı değil sonoflow alsanız düzgün kullanımda kolay kolay bozulmaz bozulsa bile anker ile aralarında 800tl oynuyo yollarsınız yapılır ki pedleri falan çoğu zaman firmalar kendileri hediye ediyor diye biliyorum yıpranmaya karşı pek bir şey tutmaz ama bozulmaya karşı bilemem ki dediğim gibi düzgün kullanımda uzun götürür o fiyata anker almaya değmez yani ki anker kırılırsa garanti karşılamıyor zaten
Çoğu iyi firma ücretsiz pad yolluyor ama 1more yollamaz gibime geliyor. Türkiyede parça stoğu olmadığı için hiçbirfirma destek veremez maalesef ürüne. Amazon ile konuşmak lazım aslında garanti meselesini. Eğer kronik olan bir yer kırılırsa bazen değişim yapabiliyor anker bu arada. Mesela benim q30 un iç kısmındaki ürün bilgisi yazan plastik bağlantı kırılmıştı ve bana sıfır ürün göndermişlerdi.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Arda doğan
Çoğu iyi firma ücretsiz pad yolluyor ama 1more yollamaz gibime geliyor. Türkiyede parça stoğu olmadığı için hiçbirfirma destek veremez maalesef ürüne. Amazon ile konuşmak lazım aslında garanti meselesini. Eğer kronik olan bir yer kırılırsa bazen değişim yapabiliyor anker bu arada. Mesela benim q30 un iç kısmındaki ürün bilgisi yazan plastik bağlantı kırılmıştı ve bana sıfır ürün göndermişlerdi.
Bende amazonu bi arayım bi sorayım firmayıda arayım araştırak ufaktan bi

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Arda doğan
Yazıyorum şimdi ben.
Dostum sordum kullanıcı hatası olmamak şartıyla amazon yurt dışı ürünlerine 2 sene garanti veriyormuş zaten bu süreçte diyelim ürün kendi devre kartı yandı bluetooth taramıyor bu durumda sıfır ürün gönderimi veya para iadesi oluyormuş ama.kırma falan kullanıcı hatası olursa doğal olarak bu geçerli olmuyo pedleri yenileme falan konusunda amazon karışmıyormuş o direk ithalatçı firmanın yani sonoflow'un kendi insafına bağlıymış bence alınır fiyatını suan hak ediyor bence

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Yunus Kocabay
Bütçeni ne kadar arttırabilirsin ona göre öneri yapıcam.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Dostum sordum kullanıcı hatası olmamak şartıyla amazon yurt dışı ürünlerine 2 sene garanti veriyormuş zaten bu süreçte diyelim ürün kendi devre kartı yandı bluetooth taramıyor bu durumda sıfır ürün gönderimi veya para iadesi oluyormuş ama.kırma falan kullanıcı hatası olursa doğal olarak bu geçerli olmuyo pedleri yenileme falan konusunda amazon karışmıyormuş o direk ithalatçı firmanın yani sonoflow'un kendi insafına bağlıymış bence alınır fiyatını suan hak ediyor bence
kullanıcı hatasına zaten yerel firmalarda bakmıyor. Bence amazonun kendi sunduğu garanti bile gayet yeterli. birde satıcıya yazıcam şimdi garanti meselesini.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Arda doğan
kullanıcı hatasına zaten yerel firmalarda bakmıyor. Bence amazonun kendi sunduğu garanti bile gayet yeterli. birde satıcıya yazıcam şimdi garanti meselesini.
Evet bencede yeterli

Top Bottom