Neler Yeni

Anker Soundcore Life Q10 "fıssssss" sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammetali Malkoç
5 gün önce Hepsiburada üzerinden Anker Soundcare Q10 Kulaklık aldım. Kulaklıkta bir sorun ile karşılaştım. Gece kısık sesle video veya müzik dinlerken kulaklıktan fıssss diye bir ses geliyor ve video veya şarkıyı durdurduktan 2-3 saniye sonra ses kesiliyor kablo ile kullanımda böyle bir sorun oluşmuyor ama basslar ile oynayamıyorsun Böyle bir sorun yaşayan var mı , servise göndermeli miyim ?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
"Dip ses". F/P bluetooth kulaklıkların çoğunda var olan bir durum. Çok rahatsız ediyorsa servise gönderebilirsiniz ama değişim kararı çıksa bile yeni gelende de bir miktar aynı ses olacaktır tahminimce.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
5 gün önce Hepsiburada üzerinden Anker Soundcare Q10 Kulaklık aldım. Kulaklıkta bir sorun ile karşılaştım. Gece kısık sesle video veya müzik dinlerken kulaklıktan fıssss diye bir ses geliyor ve video veya şarkıyı durdurduktan 2-3 saniye sonra ses kesiliyor kablo ile kullanımda böyle bir sorun oluşmuyor ama basslar ile oynayamıyorsun Böyle bir sorun yaşayan var mı , servise göndermeli miyim ?
Ayni kulaklık bende var ben yurtdisindan aldim. Fakat bende oyle bir sorun yok size gelende oyle bir sorun olmus olabilir. Youtubdaki incelemelerine vs bakin cogu bahsediyor zaten dip ses tissss sesi yok bu Kulaklıkta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,147
Üyeler
155,370
Son üye
Reynoff
Top Bottom