Neler Yeni

🔥İndirim Anker Soundcore Q45 3429₺

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,966
İsim
Ekonomi Çok iyi
Anker Soundcore Space Q45 Bluetooth Kablosuz Kulaklık - LDAC Hi Res Kablosuz Ses Aktarımı - Hibrit Aktif Gürültü Önleyici ANC - Mavi - A3040 (Anker Türkiye Garantili)

djones

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
asf asfas
fiyattan bağımsız olarak alınır mı tavsiye eder misiniz muadillerine göre

ruaF1912

80+ Bronze
Amazon üzerindede aynı fiyat, satış sonrası desteği nedeniyle Amazondan almak daha mantıklı olur.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Q30 aldım soldan daha fazla olmak üzere iki kulaktan da sanki içinde ekmek kırıntısı var gibi ses geliyor. Evimin sahile bakan cephesinde kendi kendine mod değiştiriyor. Servise yollayıp iade almayı denemeyi planlıyorum buna geçilir mi

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Q30 aldım soldan daha fazla olmak üzere iki kulaktan da sanki içinde ekmek kırıntısı var gibi ses geliyor. Evimin sahile bakan cephesinde kendi kendine mod değiştiriyor. Servise yollayıp iade almayı denemeyi planlıyorum buna geçilir mi
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Ben de Q30 kullanıyorum 1 yıldır bir sorunum yok sizin kulaklıkta kusur var muhtemelen geçmiş olsun. Q45 çok premium bir ürün bu fiyata kesinlikle geçilir.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Muhammet Kürkçü
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Ben de Q30 kullanıyorum 1 yıldır bir sorunum yok sizin kulaklıkta kusur var muhtemelen geçmiş olsun. Q45 çok premium bir ürün bu fiyata kesinlikle geçilir.
Bazı modellerde kronik sorun var hocam. Daha nasıl olduğunu çözemedim ama şehrin belirli yerlerinden geçerken dokunmatik kendi kendine mod değiştiriyor. Çızırtı sorunu bendede var ama arada gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anker Soundcore Space Q45 Bluetooth Kablosuz Kulaklık - LDAC Hi Res Kablosuz Ses Aktarımı - Hibrit Aktif Gürültü Önleyici ANC - Mavi - A3040 (Anker Türkiye Garantili)
Q10 yada q20 den q45 e geçilebilir ama q30 var ise aradaki farka değmez bence.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Valla mod değişimi cok sorun değil cam kenarında oluyor ve yukarda oluyor aynı yerde aşağıda olunca sorun yok mesela. Ama bu ekmek kırıntısı sesi çok can sıkıyor

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Muhammet Kürkçü
Valla mod değişimi cok sorun değil cam kenarında oluyor ve yukarda oluyor aynı yerde aşağıda olunca sorun yok mesela. Ama bu ekmek kırıntısı sesi çok can sıkıyor
Anc kapatınca devam ediyormu?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Bazı modellerde kronik sorun var hocam. Daha nasıl olduğunu çözemedim ama şehrin belirli yerlerinden geçerken dokunmatik kendi kendine mod değiştiriyor. Çızırtı sorunu bendede var ama arada gidiyor.

Q10 yada q20 den q45 e geçilebilir ama q30 var ise aradaki farka değmez bence.
Tabi Q30'dan sonra aman aman belki bir şey fark ettirmez ama iadeye gidecekse diye ben geçilir dedim.

Kulaklığı salladığınız zaman bir ses geliyor mu içerisinden? Diyaframın patlamış olma ihtimali de var.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Muhammet Kürkçü
Tabi Q30'dan sonra aman aman belki bir şey fark ettirmez ama iadeye gidecekse diye ben geçilir dedim.

Kulaklığı salladığınız zaman bir ses geliyor mu içerisinden? Diyaframın patlamış olma ihtimali de var.
Yok hocam diyaframlık bir sorun değil çünkü kablolu bağlandığında bir problem olmuyor sadece Bluetooth da oluyor. Aynı sorun bendede var.
Ürün iadeye gidecekse tercih edilebilir o zaman.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz
benimde bazı bölgelerde mod değişiyor çok can sıkıcı durum
bazen de dediğiniz ses geliyor ses yükselttikçe daha çok geliyor kulaklığı kapatıp açınca düzeliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,582
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom