Neler Yeni

🖱 ANKET! - Hangi marka/model mouse'u kullanıyorsunuz?

Hangi marka mouse kullanıyorsunuz?

• Oy kullanan toplam üye
    478

ImAngryDJ

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay
O kadar kişi scroll sorunu var bilmem ne diyor ama bende hala sorun çıkmadı, çıksa gidip superlight 2 alıcam :)

Ekler

• mousee.png
    mousee.png
    375 KB · Hit: 25

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Asil
Rival 3 alalı 0,75 yıl falan oldu pc başında pek vaktim yok bu nedenle sıfıra yakın bir ürün, neredeyse hiç kullanılmamış diyebilirim. Sıfırı şuan en ucuz satan yerde 700 TL. İkinci elde 600 civarına satıp 850tl ye glorious model o almak mantıklı mı? 600tl ye rahat satabilir miyim? (kablolu)

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Dostlar forumda en çok tercih edilen ve beğenilen mouse marka ve modellerini merak ediyorum. Hangi marka ve modeli kullandığınızı belirtebilirsiniz!

- Razer Deathadder V3 Pro (Siyah)
Çok hafif, ergonomisi müthiş, düşük tepkime süresi, tıklama hissiyatı çok iyi ve oturaklı ayrıca kablosuz olması ayrı bir rahat.

Alıntıyı görüntüle
Basiliks x hyperspeed

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
VGN Dragonfly F1Pro Max

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
Razer Viper Pro V2

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Razer Cobra Pro - En iyi sensöre sahip mouse alma hastalığım var. Razer markası biraz sıkıntılı marka Deadhadder v2 vardı. İki sene öncenin en iyi sensöre sahip modeliydi. Kalite konusunda sağ click basmadan tıklama sesi, orta tekerlekte gıcırdama, mouse sağ sol tutma yerlerinin soyulması vb. durumlarla karsılaştım. Yine sensör takıntımdan Razer Cobra Pro aldım. Bakalım durum ne gösterecek.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Asil
Rival 3 alalı 0,75 yıl falan oldu pc başında pek vaktim yok bu nedenle sıfıra yakın bir ürün, neredeyse hiç kullanılmamış diyebilirim. Sıfırı şuan en ucuz satan yerde 700 TL. İkinci elde 600 civarına satıp 850tl ye glorious model o almak mantıklı mı? 600tl ye rahat satabilir miyim? (kablolu)
@Yavuz Sultan Selim @r4NG3r
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta en ucuz sıfırı 750 imiş

Son düzenleme:

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Ömer Murat KARACA
Usta Gamepower'ı bile anket'e koyup Cooler Master'ı koymamak olmamış.

Cooler Master MM731 Kullanıyorum. PWM3370 16K dpi sensör, 58GR ağırlık, haftalarca giden şarj, Type ile şarj, dandik bir yazılım.
Gayet memnunum, bu ay tam 2 sene oldu alalı. Son 5 senedir hep Cooler Master mouse Kullanıyorum. MM530 ile başladım, MM710'a geçtim. Ordan da MM731'e geçtim. Yenisi / bir üst modeli çıkarsa gözüm kapalı geçiş yaparım.
Bu 2 sene içerisinde Rog Keris Wireless, Logitech G705 Wireless, Aerox 3 Wireless gibi mouse'lar da elime geçti ama hiçbiri MM731 gibi rahat ve kullanışlı gelmedi.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Razer Viper v2 Pro White

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ibrahim ahıskalı
endgame xm2we güzelmi kullanan yada kullanmış olan varmı

marilyn

80+ Silver
Dostlar forumda en çok tercih edilen ve beğenilen mouse marka ve modellerini merak ediyorum. Hangi marka ve modeli kullandığınızı belirtebilirsiniz!

- Razer Deathadder V3 Pro (Siyah)
Çok hafif, ergonomisi müthiş, düşük tepkime süresi, tıklama hissiyatı çok iyi ve oturaklı ayrıca kablosuz olması ayrı bir rahat.

Alıntıyı görüntüle
Asus gladius 2 core kullaniyorum memnun değilim

Top Bottom