Neler Yeni

Anlık fps drop 5600x

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat oz
arkadaşlar iyi forumlar yeni aldığım 5600x ve 4060 ti sistemi kurdum fakat 2 3 dakikada bir droplar mevcut sebebini çözemiyorum video linki bırakıyorum

addenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aden Yıla
Aynısının bi değişi bendede oluyor çözemedim.

invy

80+ Bronze
Aynısının bi değişi bendede oluyor çözemedim.
fps drop bendede var bu aralar çoğu kişidede görüyorum ben pc yi itopyaya göndericem bi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps drop bendede var bu aralar çoğu kişidede görüyorum ben pc yi itopyaya göndericem bi.
ve benim denemdiğim yolda kalmadı 4 defa format attım bütün testleri yaptım ama hata çıkmıyor

addenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aden Yıla
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve benim denemdiğim yolda kalmadı 4 defa format attım bütün testleri yaptım ama hata çıkmıyor
Bende 3 ay önce aldım drop yiyor her oyunda denemediğim yol kalmadı maalesef garantiye yolladık gene bir şey çıkmadı sistemsel bi sıkıntılı olay değil sanırım, ancak herhangi bir çözüm ile karşılaşmadım.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
Bende 3 ay önce aldım drop yiyor her oyunda denemediğim yol kalmadı maalesef garantiye yolladık gene bir şey çıkmadı sistemsel bi sıkıntılı olay değil sanırım, ancak herhangi bir çözüm ile karşılaşmadım.
SSD ne?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
bende de aynı sorun var valorantta olmuyor ama agır oyunlarda arada oluyor ssdden suphelenıyorum bende James Donkey çünkü

The Semih

80+ Silver
bende de aynı sorun var valorantta olmuyor ama agır oyunlarda arada oluyor ssdden suphelenıyorum bende James Donkey çünkü
Arkadaşın attığı videoda drop yediği an İşlemci kullanımı %100 oluyor durdurup bakabilirsin. SSD de sorun olsa oyuna girerken bi ton sorun yaşardı.

Muhtemelen sorun işlemcide yada vanguard anticheat.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
Top Bottom