Neler Yeni

Annemi pc almaya ikna edemiyorum

mertler

80+
Merhaba 14 yaşındayım orta sona gidiyorum notlarım düşük kendi biriktirdiğim parayla pc almak istiyorum ama annem izin vermiyor nasıl ikna edebilirim? babama desem direk sorarken hayır diycek o yüzden anneme soruyorum

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
C Ş
Notlarını düzelt, onları derslerine çalıştığını ikna et. O zaman aldırırlar.
Sen çaba göster ki onlar da izin versin.
Aldırmamakta haklılar. Daha fazla engel olacak çünkü sana. Başından kalkmayacaksın.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Merhaba 14 yaşındayım orta sona gidiyorum notlarım düşük kendi biriktirdiğim parayla pc almak istiyorum ama annem izin vermiyor nasıl ikna edebilirim? babama desem direk sorarken hayır diycek o yüzden anneme soruyorum
notlari yukselt

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
De ki hangiiğ devirdeeğ yaşıyorzğğğ yhaaa. O zaman pc senindir.

aynen kral 14 yaşında çocuk pc toplayıp eve getirip oynayacak kendi kafasına göre ailesi o zaman laf etmez zaten hayran kaldım zekanıza
Yapmışlığım var :) şaka yapıyoruz, gözlerinin önünde günde 2,3 saat çalış 1 ay sonra tekrar sor %90 ihtimalle alırlar, durumunuz iyiyse bilgisayar isterken bi yazıcı da iste, ders çalışırım kendime soru çıkarırım hem falan de :D

lord1850

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bora
Yapmışlığım var :) şaka yapıyoruz, gözlerinin önünde günde 2,3 saat çalış 1 ay sonra tekrar sor %90 ihtimalle alırlar, durumunuz iyiyse bilgisayar isterken bi yazıcı da iste, ders çalışırım kendime soru çıkarırım hem falan de :D
sınıftaki herkesin bilgisayarı var bi benim yok diyorum umrunda değil annemin

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam benim ailemde bilgisayara ayıracak bir para yoktu çalışıp kimseye sormadan kendim topladım biraz söylendiler fakat sonradan bir şey demediler. Tabii çok iyi bir şey alamadım ama kimsenin de ağzına bakmadım. Size tavsiyem paranızı biriktirip ufak ufak toplayın oldu bittiyse getirdikten sonra biraz söyleniyorlar sonra bitiyor.

Top Bottom