Neler Yeni

Öneri Aoc mu viewsonic mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf

ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms​

AOC 24 C24G1 144Hz 1ms

Bu iki monitor arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim?
Viewsonic 2bin TL şuan ama olu piksel yorumlari okudum ve tn panel. Aoc 2,7bin tl kavisli ekran. 700tl farka değer mi? Veya kampanya mi beklemeliyim?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Aoc de hoparlör yok bu senin için bir eksimi bilmiyorum. Bir arkadaşım kullanıyor tavsiyem aoc den yana.

willblacksmith

80+ Bronze

ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms​

AOC 24 C24G1 144Hz 1ms

Bu iki monitor arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim?
Viewsonic 2bin TL şuan ama olu piksel yorumlari okudum ve tn panel. Aoc 2,7bin TL kavisli ekran. 700tl farka değer mi? Veya kampanya mi beklemeliyim?
VA panel daha iyi muhtemelen aoc alırsan daha iyi olacaktır. Ayrıca fiyat farkına da değecek kadar aralarında fark yok. Hatta viewsonic'in biraz daha fazla özellikleri bulunuyor ve dahili stereo hoparlörü var. Viewsonic hdmi 2.0 desteklerken, aoc'da 1.4 var sadece. Tasarım olarak ve görüntü açısı olarak aoc biraz daha iyi bence. Ekran çerçevesi ve kavisli. İkisi arasındaki tek fark panel farkı ve aoc'da hoparlör yok. Kendi ihtiyacına göre seçim yapmalısın. Aoc beğendiysen alabilirsin. Şahsen tasarım olarak aoc çok daha güzel duruyor. Fakat fiyat farkı çok fazla.

willblacksmith

80+ Bronze

Ekler

• AOC.PNG
    AOC.PNG
    7 KB · Hit: 38
  • Viewsonic.PNG
    Viewsonic.PNG
    9.9 KB · Hit: 36
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VA panel daha iyi muhtemelen aoc alırsan daha iyi olacaktır. Ayrıca fiyat farkına da değecek kadar aralarında fark yok. Hatta viewsonic'in biraz daha fazla özellikleri bulunuyor ve dahili stereo hoparlörü var. Viewsonic hdmi 2.0 desteklerken, aoc'da 1.4 var sadece. Tasarım olarak ve görüntü açısı olarak aoc biraz daha iyi bence. Ekran çerçevesi ve kavisli. İkisi arasındaki tek fark panel farkı ve aoc'da hoparlör yok. Kendi ihtiyacına göre seçim yapmalısın. Aoc beğendiysen alabilirsin. Şahsen tasarım olarak aoc çok daha güzel duruyor. Fakat fiyat farkı çok fazla.
Tam olarak dusundugumu yazmissin. Hoparlör sıkıntı değil. Aoc da gerçekten tasarimi cok guzel katiliyorum viewsonice gore. Va panel olmasi daha iyi sanirim ama tn panel fps oyunlarinda daha iyimiş sanirim, görüntü olarak çok sıkıntı çıkarmaz heralde yanlardan bakildiginda görüntü bozuk gozukebilir deniyo ama tn panel icin. 700tl fark da az değil ya

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Tam olarak dusundugumu yazmissin. Hoparlör sıkıntı değil. Aoc da gerçekten tasarimi cok guzel katiliyorum viewsonice gore. Va panel olmasi daha iyi sanirim ama tn panel fps oyunlarinda daha iyimiş sanirim, görüntü olarak çok sıkıntı çıkarmaz heralde yanlardan bakildiginda görüntü bozuk gozukebilir deniyo ama tn panel icin. 700tl fark da az değil ya
TN panel tavsiye etmem ama bütçeniz ona yetiyorsa parasına göre iyi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,208
İsim
Mert Can Ergün
Aoc tavsiye ederim

willblacksmith

80+ Bronze
Fps şart değilse IPS panel öneriyorum. Gerçeğe en yakın rengi veren ve rekabetçi oyunlar dışında da deneyimi muazzam oluyor. 75hz ekran yenilemesini sorun etmiyorsan IPS paneller çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
Aoc panel olarak biraz daha kaliteli. Bunun dışında öyle aman aman pek farkları yok haberin olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bakalim alabilirsem aoc alacagim sanirim ya almisken iyisi olsun, viewsonic icin 2k fazla gibi geliyo 2 3 ay once yarı fiyatina satilmis

Top Bottom