Neler Yeni

Çözüldü✓ Arctic Liquid Freezer II 280mm Corsair 4000D'e sığmama sorunu

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,574
İsim
Selim
360 almaya karar verdim, bilginiz var mı bilmiyorum ama 360 olan modelin A-RGB olanı normal 360 olana göre bir tık daha fazla soğutma göstermiş performans testlerinde.
Evet onu biliyorum ama sebebini çözemedim daha

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
radyatör pompasın
Tek bir üründe hata var diye kronik sorunlu diyemezsin bende kullanıyorum bende neden yok?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sırf A-RGB olsun diye ekstra para dökmeye gerek yok sanırım. Düz 360 olanı alabilirim aslında ama çok fazla olmaz mı ? 240 yeterli diye görüyorum çoğu sitede. Tam emin olamadım o yüzden.
Ben olsam kasanın destek verdiği en iyisini alırdım geleceğe yatırım olsun diye

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Tek bir üründe hata var diye kronik sorunlu diyemezsin bende kullanıyorum bende neden yok?

Evet hocam haklısınız bu yüzden 360 almaya karar verdim. Sadece A-RGB olan ve normal olan arasında kaldım. Nedense performans testlerinde A-RGB olan daha fazla soğutmaya sahip. Ayrıca çoğu kişi tomhardware sitesinin en iyi cpu cooler dediği ürünü Deep cool LS/LT 720 olan modeli öneriyorlar.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Evet hocam haklısınız bu yüzden 360 almaya karar verdim. Sadece A-RGB olan ve normal olan arasında kaldım. Nedense performans testlerinde A-RGB olan daha fazla soğutmaya sahip. Ayrıca çoğu kişi tomhardware sitesinin en iyi cpu cooler dediği ürünü Deep cool LS/LT 720 olan modeli öneriyorlar.
Hocam lt720 yi bende araştırıyorum ama çok fazla test bulamıyorum o yüzden arctic lf 2 360 ı amazondan alıcam beğenmezsen iade etmesi kolay olduğu için

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Hocam lt720 yi bende araştırıyorum ama çok fazla test bulamıyorum o yüzden arctic lf 2 360 ı amazondan alıcam beğenmezsen iade etmesi kolay olduğu için
A-RGB olanı mı almayı düşünüyorsun normal olanı mı ? arada performans farkı var çok saçma bir şekilde.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor

bu ürünün 360ml kullandım ilk dönemler aşırı derecede m kaldım 1 yıldan sonra pompadan sesler gelmeye başladı iade etmiştim. 240 ml arkadaşım geçen sene aldı 3 ay önce oda aynı pompadan şikayetçiydi youtube de ve sitelerde araştırınca böyle sorunla karşılaşanlar bir düzüne mevcut markayı asla kötülemiyorum.ürünlerin hepi sorunlu değil ama bu sorun genel olarak mevcut.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
bu ürünün 360ml kullandım ilk dönemler aşırı derecede m kaldım 1 yıldan sonra pompadan sesler gelmeye başladı iade etmiştim. 240 ml arkadaşım geçen sene aldı 3 ay önce oda aynı pompadan şikayetçiydi youtube de ve sitelerde araştırınca böyle sorunla karşılaşanlar bir düzüne mevcut markayı asla kötülemiyorum.ürünlerin hepi sorunlu değil ama bu sorun genel olarak mevcut.
Hocam 1 yıl sonra nasıl iade ettiniz?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Bence iade edip, LT720 alın.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Garantiye neden göndermediniz?

Bence iade edip, LT720 alın.
Hocam amazondan almak daha mantıklı bence iade sürecinde falan daha kolay oluyor

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Garantiye neden göndermediniz?

Hocam amazondan almak daha mantıklı bence iade sürecinde falan daha kolay oluyor
Hocam siz hangisini alacaksınız karar verdiniz mi ? 360 A-RGB mi normal mi ? RGB mi ?

Top Bottom