Neler Yeni

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Kurt kalcak bişey yok ya aldığın fiyatı düşünürsün
Ya benlik değil arkadaş demiş krtesiyeden 5 tl ye etiket alıp yapıştırır satarlar bu fiyata sorgulamam zaten en ucuz 420mm diyebilrm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurt kalcak bişey yok ya aldığın fiyatı düşünürsün

@LaZz61 pompada jelatin var ordan anlarsın kullanılmadığını
Yok kullanmazda açar firma QC etiketini yapıştırır kapatır kutuyu test etmeden :D

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,263
İsim
Kerem Çavuş
Ya benlik değil arkadaş demiş krtesiyeden 5 TL ye etiket alıp yapıştırır satarlar bu fiyata sorgulamam zaten en ucuz 420mm diyebilrm.
Ben 360 lık aldım , 420 ye kasa alamam hiç , pompada da jelatin var ordan anlaraın sıfır olduğunu

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Salih
elma elmadır rev7 rev7dir rev3 rev3tür ve satıcının elinde kalmış iteleyecek bir alıcı arıyordur alıcısına geçmiş olsundur.

qc kontrol stikeri de kırtasiyede 100lü 10 liraya yaptırabilirsin kendini kandırmak 5 tele.
Cahile laf anlatmakla uğraşmazdım normalde ama insanları yanlış bilgilendirdiğin için cevap vericem 1. Resim arctic in kendi sitesinden alınma ve A-RGB model (Gözün görüyorsa eğer) üzerinde de QC ibaresi yer alıyor yani rev3 lerde de QC ibaresi olabilir 2. Resim ise eğer sorunlu üretim olan model geldi iste servis kiti formunu doldurup ücretsiz bir şekilde servis kiti alabiliyorsun firmadan. Şimdi sen almazsın bu soğutucuyu olur bitersindir.
Screenshot_20240528-182942~2.png
Screenshot_20240528-183016~2.png

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Cahile laf anlatmakla uğraşmazdım normalde ama insanları yanlış bilgilendirdiğin için cevap vericem 1. Resim arctic in kendi sitesinden alınma ve A-RGB model (Gözün görüyorsa eğer) üzerinde de QC ibaresi yer alıyor yani rev3 lerde de QC ibaresi olabilir 2. Resim ise eğer sorunlu üretim olan model geldi iste servis kiti formunu doldurup ücretsiz bir şekilde servis kiti alabiliyorsun firmadan. Şimdi sen almazsın bu soğutucuyu olur bitersindir.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hayda servis kitini de gönderseler bozulunca yenilerdik 5 sene sonra :D

ChristianSerratos

80+ Silver
ARCTIC Liquid Freezer II - 360 AR bir adet 4 pin kablo var bunu sys fana mı takıcam

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,861
İsim
Hacı
Cahile laf anlatmakla uğraşmazdım normalde ama insanları yanlış bilgilendirdiğin için cevap vericem 1. Resim arctic in kendi sitesinden alınma ve A-RGB model (Gözün görüyorsa eğer) üzerinde de QC ibaresi yer alıyor yani rev3 lerde de QC ibaresi olabilir 2. Resim ise eğer sorunlu üretim olan model geldi iste servis kiti formunu doldurup ücretsiz bir şekilde servis kiti alabiliyorsun firmadan. Şimdi sen almazsın bu soğutucuyu olur bitersindir.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Servis kitini nasıl alıyoruz?

ARCTIC Liquid Freezer II - 360 AR bir adet 4 pin kablo var bunu sys fana mı takıcam
Cpu fana tak.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
firmaya yazarsın bu ürünün QC etiketi yok aslında inventus 10 krş a kırtasiyeden kestirip yapıştırmış yardımcı olun diye 😂
Valla başvuruda bulunayım bulunsun elimde yani sonuçta tamir kiti güzel bir yedek ürün beleş :D

Top Bottom