Neler Yeni

Arctic Sıvı soğutmalarda Kullandığım KASA

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,377
İsim
Hakanbey
Merhaba arkadaşlar Soğutma performansı sebebi ile çok tercih edilen arctic sıvı soğutmalarda bildiğiniz üzere standart sıvı soğutma desteği olan kasalarda çok sorun yaşanıyor bende Baya araştırdım bizzat kendim montajını yaptığım ve hiç sorun olmadan rahat bir şekilde taktığım Bu kasayı sizinle paylaşmak istedim. 240mm 280mm arctic sıvı soğutmaları bu kasaya montajını yaptım CPU 12 volt kablosu dahil çok rahat sığıyor Bunun için fotodada göreceksiniz sıvı soğutmayı aşağı kaydırmanız yeterli olacaktır. 360 mm için ise malesef 12 volt kablosuna uzatma yapıp önden götürmeniz gerek.

1698991415492.jpeg

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Konu dışı olacak ama kasa 10/10

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Merhaba arkadaşlar Soğutma performansı sebebi ile çok tercih edilen arctic sıvı soğutmalarda bildiğiniz üzere standart sıvı soğutma desteği olan kasalarda çok sorun yaşanıyor bende Baya araştırdım bizzat kendim montajını yaptığım ve hiç sorun olmadan rahat bir şekilde taktığım Bu kasayı sizinle paylaşmak istedim. 240mm 280mm arctic sıvı soğutmaları bu kasaya montajını yaptım CPU 12 volt kablosu dahil çok rahat sığıyor Bunun için fotodada göreceksiniz sıvı soğutmayı aşağı kaydırmanız yeterli olacaktır. 360 mm için ise malesef 12 volt kablosuna uzatma yapıp önden götürmeniz gerek.

Alıntıyı görüntüle
benimde 280 mm lik olanı alasım var sende darkflash dk431 kasasına sığar mı?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,377
İsim
Hakanbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde 280 mm lik olanı alasım var sende darkflash dk431 kasasına sığar mı?
kasanın ön tarafına doğru takarsan sığar 12volt cpu kablosuna yer kalmaz arkaya takarsan.

freygasm

80+ Gold
öne zaten sığarda önemli olan üste sığması önde kötü olur hem zararlıda öne takmak.
O kasaya sığmayacak soğutucu yok. O tarz markalar masraftan kısmak için hazır plakalarla direkt kasa yapıyor o yüzden normal kasalara göre anakart üstünde çok boşluk kalıyor. Çok geniş zaten üstteki boşluk.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,377
İsim
Hakanbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öne zaten sığarda önemli olan üste sığması önde kötü olur hem zararlıda öne takmak.
üst tarafından bahsediyorum ön tarafa derken üst ön taraf Benim paylaştığım fotodaki gibi

Top Bottom