Neler Yeni

Arkadaşım Çalıntı CC kullandı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
Başınıza boş yere iş açarsınız bulaşmayın böyle şeylere.

Şu an o kredi kartı ile sizin Amazon hesabında işlem yapılmaya çalışıldı dediğin gibi 2022 yılından paylaşılmışsa o kartın şuana kadar kapanmaması çok büyük soru işareti
12 lira çekitm 2 dk da iade ettim zaten korkudan hesabı da kapadım arkadasın hesap askıya alında

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Arkadaşlar, arkadaşım yapmış bir cahillik. Çorap almış kartı denemek için 60 TL'lik. Arap dubaideki adamın kartı. Amazon'dan almış hesabı askıya alındı. Başına bir şey gelir mi? PC'ye format falan atsın mı? Polis basacak diye altına ediyor.
Biz bunları lisede yapıyorduk onlarca kart patlattı bizim arkadaş, amazondan tüm pc ekipmanını dizmişti :D

Edit: Hiçbir şey olmadı ama 18'in üstündeyse tedbirli olmalı.

eren28tr

80+ Platinum
Biz bunları lisede yapıyorduk onlarca kart patlattı bizim arkadaş, amazondan tüm pc ekipmanını dizmişti :D

Edit: Hiçbir şey olmadı ama 18'in üstündeyse tedbirli olmalı.
Sende buna gülüyorsun öylemi?

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
dolandırıcılık ben dersimi aldım kral bu konudan iade ettim inşallah daha karısmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyler konudan alakasız win 11 e geçilrmi

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Gülmekten başka elimden ne gelirdi :) adamın Allahı yok usta...
Ben bu işe hiç bulaşmadım zaten, Okul bilgisayarından yapıyordu bizde seyrediyorduk.
Garibana da dokunmuyordu en sosyete kartlara giriyordu Allahsız :kappa:

eren28tr

80+ Platinum
Ben bu işe hiç bulaşmadım zaten, garibana da dokunmuyordu en sosyete kartlara giriyordu Allahsız :kappa:
Siz yapmadıysanız bişey diyemem ama arkadaşınızın yaptığı düpedüz hırsızlık inşallah o arkadaşınla bir daha konuşmuyorsundur hocam.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ben bu işe hiç bulaşmadım zaten, Okul bilgisayarından yapıyordu bizde seyrediyorduk.
Garibana da dokunmuyordu en sosyete kartlara giriyordu Allahsız :kappa:
Umarım hapislerde çürür diyeceğim de adaletin olmadığı bir ülkede yaşıyoruz maalesef.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,828
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Umarım hapislerde çürür diyeceğim de adaletin olmadığı bir ülkede yaşıyoruz maalesef.
Dostum bu ülke para aklama ve vergi kaçırma cenneti.
Yapacak bir şey yok.
Milyar borçlar siliniyor...

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
12 lira çekitm 2 dk da iade ettim zaten korkudan hesabı da kapadım arkadasın hesap askıya alında
Kısaca şöyle söyliyeyim kart sahibi şikayetçi olmasa bile ( harcama itirazı) banka yasal ve kanuni olarak işlem başlatabilir.

Birde öyle bir şey yapmışsınız ki dolandırıcılar küçük meblağ bir şey alır ve beklemeye geçer daha büyük vurgun yapmak için ya da küçük meblağ harcama yapar ve iade eder daha sonra bu kart bilgilerine satar

Demek istediğimi bu kart nasıl olurda 2 yıldır aktif oluyor nasıl olurda bankayı geçtim VISA Master vb hangi kuruluş ise kartı kara listeye almıyor kapatmıyor bu ciddi güvenlik riski

Top Bottom