Neler Yeni

Arkadaşım Çalıntı CC kullandı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Kısaca şöyle söyliyeyim kart sahibi şikayetçi olmasa bile ( harcama itirazı) banka yasal ve kanuni olarak işlem başlatabilir.

Birde öyle bir şey yapmışsınız ki dolandırıcılar küçük meblağ bir şey alır ve beklemeye geçer daha büyük vurgun yapmak için ya da küçük meblağ harcama yapar ve iade eder daha sonra bu kart bilgilerine satar

Demek istediğimi bu kart nasıl olurda 2 yıldır aktif oluyor nasıl olurda bankayı geçtim VISA Master vb hangi kuruluş ise kartı kara listeye almıyor kapatmıyor bu ciddi güvenlik riski
Mastercard kart bu arada bilemiyorum ben artık onu

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Arda
Bütün konuyu baştan sona okudum, kesinlikle çorap muhabbetini de senin yaptığını düşünüyorum çünkü durduk yere random atıp duruyorsun, laflarının sonuna xd :d gibi şeyler koyuyorsun, bana göre (bence) millet anlamasın diye arkadaşın üstüne atıyorsun ve random atıyorsun ki senin yapıldığın anlaşılmasın diye, sonrasın da zaten defter aldım gibi muhabbet açmışsın başta sadece arkadaşım yaptı diyerek, yanı kısacası kendini ele vermişsin, umarım en kısa süre de ceza alırsın. Suça hiçbir zaman gülerek geçmemenizi öneririm.

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Bütün konuyu baştan sona okudum, kesinlikle çorap muhabbetini de senin yaptığını düşünüyorum çünkü durduk yere random atıp duruyorsun, laflarının sonuna xd :d gibi şeyler koyuyorsun, bana göre (bence) millet anlamasın diye arkadaşın üstüne atıyorsun ve random atıyorsun ki senin yapıldığın anlaşılmasın diye, sonrasın da zaten defter aldım gibi muhabbet açmışsın başta sadece arkadaşım yaptı diyerek, yanı kısacası kendini ele vermişsin, umarım en kısa süre de ceza alırsın. Suça hiçbir zaman gülerek geçmemenizi öneririm.
Defter olayı benim hesabı kapattım arkadaşın çorap olayı gerçek bende yapacam dedi yaptı hesap askıya alında zaten çocuk korkuyo ben iade ettim zaten hesabı kapadım benlik çok bişe yok inşallah yoktur yaptık bi cahillik arkadaşın hesabı Amazon inceliyo napıcaz diye sorduk

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Arda
Defter olayı benim hesabı kapattım arkadaşın çorap olayı gerçek bende yapacam dedi yaptı hesap askıya alında zaten çocuk korkuyo ben iade ettim zaten hesabı kapadım benlik çok bişe yok inşallah yoktur yaptık bi cahillik arkadaşın hesabı Amazon inceliyo napıcaz diye sorduk
kusura bakma ama sana inanmıyorum, eğer dediğin doğru ise en kısa süre de ikinizin de ceza almasını isterim. Suç işlemişsiniz çünkü hocam.

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
kusura bakma ama sana inanmıyorum, eğer dediğin doğru ise en kısa süre de ikinizin de ceza almasını isterim. Suç işlemişsiniz çünkü hocam.
Peki hocam görüşün doğru bu arada laf söylenmez suç işledik ben suçumu kabul ediyorum benim salaklığım yüzünden aileme bir şey olmasından korkuyorum

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Arda
Peki hocam görüşün doğru bu arada laf söylenmez suç işledik ben suçumu kabul ediyorum benim salaklığım yüzünden aileme bir şey olmasından korkuyorum
Yapmadan önce düşünecektiniz, hocam ne diyeyim. Hayırlısı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şeyi yaparken bir kere değil 10 kere düşünün derler.

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE

Bundan önce de denedim mesaj falan gitmişi olmamıştı dedim zaten olmaz bi baktım oldu 😫

Hayırlısı bakalım inşallah bişe olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Cahit Emin
Arkadaşlar, arkadaşım yapmış bir cahillik. Çorap almış kartı denemek için 60 TL'lik. Arap dubaideki adamın kartı. Amazon'dan almış hesabı askıya alındı. Başına bir şey gelir mi? PC'ye format falan atsın mı? Polis basacak diye altına ediyor.
İyi bir şey alsaymış almışken :D

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kerem
söyle steame yatırabildiği kadar para yatırır :D

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Ad

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Eren

Hırsızlık sadece aç çocuk ekmek çaldığında suçtur senin verdiğiğin vergiyle adamlar ne arablara bindi ne saraylar yaptı durduk yere ahkam kesme adam yapmış pişman olmuş zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,900
Üyeler
150,959
Son üye
XENn_
Top Bottom