Neler Yeni

Arkadaşım Çalıntı CC kullandı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Oğuz
Neyse çorap için de çok fazla bir ceza almaz. Büyük şeyler almasın bir şey olmaz.
Bugün çorap çalan, yarın T-Shirt çalar.

Ksiaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Kalkan
Raid maid millet ne kafalar yaşıyo abi hep youtubedeki twitchdeki sözde siber güvenlikçiler öğretiyo bunları millete :D siber dünyada girdiğin her bir emrin log kaydı yapılıyor hem Telekom bazlı hem internet kutun bazlı Bundan tek kurtuluşun sanal bilgisayara bağlanmaktır sanal bilgisayardada çeşitli adımlar var da neyse
Bende ilk başta belirttim tor yada sana lbilgisayar kullandıysa yapsın yoksa bi işe yaramaz dedim zaten yapıckları network loglarına düşüyor.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,719
İsim
Mehmet Aslan

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
Bende ilk başta belirttim tor yada sana lbilgisayar kullandıysa yapsın yoksa bi işe yaramaz dedim zaten yapıckları network loglarına düşüyo
yapcak bise yok sanırım bi format atsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

çorap babetmiymiş onu da sorsana
yok rick and morty çorabı xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu corap

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Halil Karagöz
Bende ilk başta belirttim tor yada sana lbilgisayar kullandıysa yapsın yoksa bi işe yaramaz dedim zaten yapıckları network loglarına düşüyor.
Artık tor kullansanda buluyorlar dostum. Bu işi prof olarak yapacak adam 50 adet farklı lokasyonda veya daha fazla bir ağ kurup milletin ona bağlanmasını sağlayıp kendi özel TOR ağını kurar ve 3 5 dakikada bir ip adresini değişecek şekilde ayarlar Ki yaptığı işlem süresince de ip si değiştiği için yakalaması zor olur. Bakın zor olur diyorum imkansız demiyorum :D

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
EWFKWPOFEWKWPOFKWEKFEPWFKPOWEKFKFPOWKFPPHJGOUIERJGIO

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,719
İsim
Mehmet Aslan

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Halil Karagöz
baskısı da kötüymüş :kekw:
Adam indirim de aramamış direk yapıştırmış moruk işte çalıntı beleş paranın hissi bi başka adam milyarderim havasına girip çorap alıyor :D Harbi milyarder olsa çorap fabrikası kuracak

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
Adam indirim de aramamış direk yapıştırmış moruk işte çalıntı beleş paranın hissi bi başka adam milyarderim havasına girip çorap alıyor :D Harbi milyarder olsa çorap fabrikası kuracak
kral şafak operasyonu yemez demi

Ksiaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Kalkan
ben ilk yaptıgımda 10000 robux almıştım hayla banlanmadım yada bişi olmadı :pepega:

Top Bottom