Neler Yeni

Arkadaşımla aram bozuldu (suçsuz olduğum halde)

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Ahmet Sevinç
arkadaşlar merhaba bugün çok kötü bir olay yaşadım anlatacaklarım uzun lütfen okuyarak cevap verin ve onla barışmak istiyorum ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olmanız için açıyorum bu konuyu olay şu:
ikimizde 10. sınıfız taktir almaya çalışıyoruz neredeyse aldı alacak kıvamdaydık arkadaşımın söylemine göre onun sınavıyla ilgili dalga geçiyormuşum ben şahsen o kadarda ciddi şakalar yapmıyordum ama kendisi bayağı ciddiye aldı bende sınavla ilgili konuşurken 2 kere düşünmeye başladım sırf bu yüzden ama bana arada bir işte sen hırs yapmışsın o yüzden beni kötülüyorsun falan diyordu ( bu deyişi önemli çünkü bu yüzden küs olduk bence) neyse yarında ödev vardı kimyadan ve hoca ona göre sözlü verecekti bugünde arkadaşımda ortalamayı düşürmemek için emeksiz benden ödevlerin cevabını istedi ve her sayfanın tek tek fotosunu istedi neredeyse 15 foto vardır ve bende malum üşengeç biri olduğum ve ben pazar günlerimi ayırıp bu lanet ödevi yapıp zaman ayırdığım için kendisine atmayacağımı söyledim böyle 1-2 kere tartıştıktan sonra dedi işte sen benim taktir almamı istemiyorsun hırs yapmışsın bencilsin işte sen alamazsın diyorsun ( böyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum bu arada arkadaşım fizikten kaldı ve taktir için sözlü notuna ihtiyacı vardı o fizikten kaldığı gün herşeyi kendince bitirmesine rağmen ben ona destek olmaya çalıştım ama görüyorsunuz karşılığını ) bu ifadeleri kullandı. Bende haliyle kendimi savundum işte "boşunamı yaptım ben , size sınav vardıysa banada vardı " gibi ifadeleri kullandım ama istediğini alamayınca bastı gitti ( eminimki kendisine göre o haklı ama değil ödevi sende yapsaydın ben boşu boşuna pazar günlerimi feda etmedim nede olsa bencillik buysa evet bencilim , ödevide kibarca istemiyor birde ) bir diğer arkadaşımla bastı gittiler . Ondan sonra yanımda otururdu yanımdan ayrıldı dedim bari atacağımı söyleyeyim cevapları affettireyim kendimi bunu dediğimde yüzüme bile bakmadı böyle atma **k kafa hareketi yaptı yani hiçbir şekilde iletişime izin vermedi bende pişmanım nede olsa çok yakınız ve ben hiçbir hata yaptığımı düşünmüyorum ama bir ödev yüzünden yüzüme bakmamaya başladı okuldaki asosyal tipim ben o yüzden benim için zor arkadaş edinmek ve var olanlarda değerliler artık muhtemelen okulda canım sıkıla sıkıla 5 saat geçireceğim artık
sizin düşünceleriniz ne? ben şahsen bir özür videosu atmayı düşünüyorum şöyle editli veya içten bir mesaj veya öfkesi dinmişse kendiside affedebilir veya konuşmak istediğimi aracı ile söylerim artık sizce ne yapayım kaybetmek istediğim birisi değil ama gidersede arkasından ağlayacak halim yok :mad:

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,572
İsim
Memati Baş
kanka kaybetmek istediğin biri değilmiş ama bundan adam olmaz.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka kaybetmek istediğin biri değilmiş ama bundan adam olmaz.
yok be işte böle takılırdık severdim çoğunlukla eşeğin teki bence ama en azından zaman geçerdi neyse şansımı deneyeceğim affederse eder etmezse etmez

Son düzenleme:

Saintes Maries

80+ Bronze
Suçsuz olduğunu düşünüyorsan neden özür diliyorsun ki? Burada özür dilemesi gerek sen misin o mu. Düşün kararını ver, yaşadığın ve gözden kaçırdığın/hatırlamadığın şeyler geçti mi aranızda bunlar hakkında kafa yor. Sonra istediğini yaparsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
953,230
Üyeler
150,243
Son üye
neoxs