Neler Yeni

Yardım Arkadaşlar bu sıvı soğutma alınır mı fiyatı uygun geldi

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kağan UĞURLU

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal

Can...

80+ Platinum

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kağan UĞURLU

Cougar iyi bir markadır alabilirsiniz​

Yok hocam hiç iyi bir marka değil, youtuber şişirmesi alman markası. Siemens beyaz eşya ile profilo gibi. İkiside alman fakat kalite farkı epey hissedilir ölçüde.

Can...

80+ Platinum
Yok hocam hiç iyi bir marka değil, youtuber şişirmesi alman markası. Siemens beyaz eşya ile profilo gibi. İkiside alman fakat kalite farkı epey hissedilir ölçüde.
ben fanlarını kullanmıştım aslına memnundum ondan atmıştım valla

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Onur
Kullanmadığım bir ürüne kolay kolay önermem bir çok sistemde kullandık.
Sorunda yaşamadık.

Can...

80+ Platinum
Sorunda yaşamadık.
alınır mı dersin hocam bütçe bu sonuçta benım arkta 360 mm kullandı o önerdi sadece rgbler kapanıyor arada dedi kumanda dan açıyor ben anakarta takcam sorun olmaz herhalde

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kağan UĞURLU
Sorunda yaşamadık.
Bende kullanıyorum o yüzden biliyorum artric 280mm den dahi düşük performansı veren bir marka. Yeni nesil işlemciler için tercih edilmemesi gereken sıvı soğutmadır kendisi. 3. Ayında fanları arıza verdi aşırı ses yapmaya başladı. Artric ile değiştireceğim akşam.

alınır mı dersin hocam bütçe bu sonuçta benım arkta 360 mm kullandı o önerdi sadece rgbler kapanıyor arada dedi kumanda dan açıyor ben anakarta takcam sorun olmaz herhalde
Aynı şekilde benimde ana karta bağlı fakat rgb ler kendi kendine arada kapanıyor. Bu fiyata deepcool, kasa müsaitse artric alın geçin.

Can...

80+ Platinum
Bende kullanıyorum o yüzden biliyorum artric 280mm den dahi düşük performansı veren bir marka. Yeni nesil işlemciler için tercih edilmemesi gereken sıvı soğutmadır kendisi. 3. Ayında fanları arıza verdi aşırı ses yapmaya başladı. Artric ile değiştireceğim akşam.

Aynı şekilde benimde ana karta bağlı fakat rgb ler kendi kendine arada kapanıyor. Bu fiyata deepcool, kasa müsaitse artric alın geçin.
şuan bütçe koyamam sonra alırım o zaman,arctic i başka yer satarsa alırım da teknobiyotikten almam bütçe çıkarsa 3 k ya hepsi burdadan alırım yine almam teknobiyotikten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom