Neler Yeni

Öneri Arkadaşlar Linkteki kasayı almayı düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
Bütçe
3000

Pc hocası ve çeşitli yurt dışı youtube kanallarında incelemesi mevcut. inceledim ve çok beğendim. İç hacminin geniş olması, ön panelin kolay sökülüp temizlenebilir olması, 360mm sıvı soğutma desteği (sıvı soğutma almayacağım ancak destekliyor olması göz çıkarmaz) En önemlisi sistemimi parça parça toplayabileceğim için r5600 ün yanına 3 fanlı ekran kartları aldığımda kasanın sıkışık olmasını ve hava akışının kesilmesini istemiyorum. Kullandığım eski kasalarda bu sıkıntıyı yaşadım eli yüzü düzgün olsun sistemi değiştirsem bile kasayı komple satmayım. Sizlerin de fikir ve önerilerini merak ediyorum, iyi forumlar.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var

Pc hocası ve çeşitli yurt dışı youtube kanallarında incelemesi mevcut. inceledim ve çok beğendim. İç hacminin geniş olması, ön panelin kolay sökülüp temizlenebilir olması, 360mm sıvı soğutma desteği (sıvı soğutma almayacağım ancak destekliyor olması göz çıkarmaz) En önemlisi sistemimi parça parça toplayabileceğim için r5600 ün yanına 3 fanlı ekran kartları aldığımda kasanın sıkışık olmasını ve hava akışının kesilmesini istemiyorum. Kullandığım eski kasalarda bu sıkıntıyı yaşadım eli yüzü düzgün olsun sistemi değiştirsem bile kasayı komple satmayım. Sizlerin de fikir ve önerilerini merak ediyorum, iyi forumlar.
Çok pahalı ck560 için bu fiyat. Budget bir kasa normalde.

Bu bütçe civarlarında şunlar olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok pahalı ck560 için bu fiyat. Budget bir kasa normalde.

Bu bütçe civarlarında şunlar olabilir

Phanteksi inceleyeceğim hocam.
Bütçeyi düşürüp msi almak mantıklı mı sizce?
Yakın arkadaşımda var dar ama yüksek bir kasa çift fan 3060 240mm sıvı soğutmaya kullanıyor son derece sessiz

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
Phanteksi inceleyeceğim hocam.
Bütçeyi düşürüp msi almak mantıklı mı sizce?
Yakın arkadaşımda var dar ama yüksek bir kasa çift fan 3060 240mm sıvı soğutmaya kullanıyor son derece sessiz
Hangi msi? M100A falan alma sakın kötü kasa

Top Bottom