Neler Yeni

Arkadaşlar şu 2 araç nasıl

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Eyvallah hocam ben yarın citröene bakayım

Soru işareti kalmasın soldan kazalı deme sebebimde ön ve arka farlarda sağ taraflar soluk eski sol taraftakiler yeni ve arabanın sol tarafın rengi canlı duruyo yani bişey yaşamış yenilenmiş gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ramazan Ülker
Soru işareti kalmasın soldan kazalı deme sebebimde ön ve arka farlarda sağ taraflar soluk eski sol taraftakiler yeni ve arabanın sol tarafın rengi canlı duruyo yani bişey yaşamış yenilenmiş gibi.
Aynen hocam doğrusu ben de ön kaputta sol tarafı biraz kalkık görüp şüphelendim ondan açıklaması da muallak ondan son bir tane de Peugeot otomatik buldum onunla da şimdi konuştum 315 diyor https://shbd.io/s/kbvw0FsY bunun alınabilirliği var mı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Aynen hocam doğrusu ben de ön kaputta sol tarafı biraz kalkık görüp şüphelendim ondan açıklaması da muallak ondan son bir tane de Peugeot otomatik buldum onunla da şimdi konuştum 315 diyor https://shbd.io/s/kbvw0FsY bunun alınabilirliği var mı

LPG yok ama çok yakar bu ona göre, onun dışında 120 binde ise gerçekten çok iyi. İyice bakmak lazım yine düşürme varmı km de bir sorunu varmı vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ramazan Ülker
LPG yok ama çok yakar bu ona göre, onun dışında 120 binde ise gerçekten çok iyi. İyice bakmak lazım yine düşürme varmı km de bir sorunu varmı vs.
Onu bana da söylediler hocam aldığın gibi lpg taktırman lazım dediler ama işte km kafamı çok kurcalıyor 20 yaşında bu km ?? Mümkün mü

ysuflix

80+ Gold

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
tavan boyalı arabanın içinden geçilmiş ben olsam almam
arabanın tek orjınal yeri tavan, boyalı diyon
1709750997311.png