Neler Yeni

Arora mı, kuba mı? Sizce hangisi?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Vallahi ben de istiyorum güzel kaliteli bir motor almayı da lise öğrencisiyim aileme de yük bindirmek istemiyorum. Çalışıp ehliyet ekipman parasını biriktireceğim. Motoru onlar alacak. Ondan ucuz bir motor alıyorum.
Hocam benim orda demek istediğim cgyi stok halde binmemekti çünkü göze kötü gözüküyor üstüne biraz oynama yaparsınız mis gibi durur o manada dedim sonra satacağınız zamanda stok hale çevirirdiniz

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

monayich

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk Eryıldız
Viteslide kontrol tamamen sende olduğu için motora hakimiyetin daha kolay. Bayır çıkarken vitesli uçarken skuter bayılıyor mesela
Gerçi haklısın devir kontrolü sende olduğu için daha rahat scooterde ayarlama şansın yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Viteslide kontrol tamamen sende olduğu için motora hakimiyetin daha kolay. Bayır çıkarken vitesli uçarken skuter bayılıyor mesela
veya cuplar aynı şekil onlarda bayırda uçuyor hayat kısa cuplar uçuyor :D

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

monayich

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk Eryıldız
Hocam benim orda demek istediğim cgyi stok halde binmemekti çünkü göze kötü gözüküyor üstüne biraz oynama yaparsınız mis gibi durur o manada dedim sonra satacağınız zamanda stok hale çevirirdiniz
Düşüncem o yönde ufak tefek değişiklik yapıp bir süre öğrenip sürerim. Yükselteceğim zaman da orjinal parçaları ile birlikte alıcısına veririm.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gerçi haklısın devir kontrolü sende olduğu için daha rahat scooterde ayarlama şansın yok.
Uzun süre vitesli kullanınca skutere bindim ne yapacağımı şaşırdım ayağımın altında fren yok vites yok çok garip geliyor 😂

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bide cf srlar derelere uçuyor bilirsin 😂
Cf yürüyen içinde biraz çalışsa çok yakışıklı motor bizde 2020 r25 vardı (abimde) onun yanındada çok yakışıklı duruyordu sr

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Düşüncem o yönde ufak tefek değişiklik yapıp bir süre öğrenip sürerim. Yükselteceğim zaman da orjinal parçaları ile birlikte alıcısına veririm.
En az 5000 km yapmak lazım vitesli olayına tamamen hakim olmak için benim düşüncem böyle ondan sonra yükseltirsin bende Bajaj alıcam inşallah

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Uzun süre vitesli kullanınca skutere bindim ne yapacağımı şaşırdım ayağımın altında fren yok vites yok çok garip geliyor 😂
Ben gene ilk vitesliye binerken arkadaşın motoruydu ayağımdaki ayakkabılar ve zemin yüzünden ayağımı burkup motoru düşürmeme ramak kalmıştı :D scooter kolay ya ama vitesli şehiriçi hariç çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

En az 5000 km yapmak lazım vitesli olayına tamamen hakim olmak için benim düşüncem böyle ondan sonra yükseltirsin bende Bajaj alıcam inşallah

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Cf yürüyen içinde biraz çalışsa çok yakışıklı motor bizde 2020 r25 vardı (abimde) onun yanındada çok yakışıklı duruyordu sr
Sr çok yakışıklı ama parça olayını düşününce ekonomik olarak çok mantıklı bir motor değil. 250nk nın bi ekranı 17k kafayı yemelik

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sr çok yakışıklı ama parça olayını düşününce ekonomik olarak çok mantıklı bir motor değil. 250nk nın bi ekranı 17k kafayı yemelik
Yürüyeni çabuk arıza çıkarıyor işte yoksa cidden güzel motorlar
o r25 in tadı damağımda kaldı param olursa eğer birkaç sene içerisinde bir tane alacağım hatta ilkten direk onunla bile başlayabilirim bi tane cg eskittikten sonra falan

Top Bottom