Neler Yeni

Asansörler ile ilgili merak ettikleriniz

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kimse kapı boşluğundan düşen para ya da takıları cepleyip ceplemediğinizi sormamış ben sormak istiyorum kapıcıya mı teslim ediyorsunuz yoksa cebe mi atıyorsunuz?

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
Kimse kapı boşluğundan düşen para ya da takıları cepleyip ceplemediğinizi sormamış ben sormak istiyorum kapıcıya mı teslim ediyorsunuz yoksa cebe mi atıyorsunuz?
Eğer sahibi bizi arayıp da parasını, anahtarını veya bir eşyasını düşürdüğünü söyleyip çıkartmamızı istemiyorsa bulduğumuzda cepliyoruz. Çoğunlukla 50 kuruş, 1 lira falan çıkıyor ancak zamanında ustama 50 TL çıkmıştı :D

Juiclair0

80+ Silver
Merhaba. Bu konumda asansörler ile ilgili merak ettiğiniz soruları elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım. Aşağıya yazabilirsiniz.
Asansörün halatı koptu diyelim üst katlarda aşağı doğru düşüyoruz içinde. tam düşmeye yakın yerden son gücümüzle zıplasak asansör yere çakılsa biz o esnada zarar görürmüyüz.

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
Asansörün halatı koptu diyelim üst katlarda aşağı doğru düşüyoruz içinde. tam düşmeye yakın yerden son gücümüzle zıplasak asansör yere çakılsa biz o esnada zarar görürmüyüz.
Bununla ilgili bir ustamın anısı var. Motor değiştirdikten sonra asansörün kapısı açıkken aşağı çakıldılar. Tam düşmeden zıplamalarına rağmen bellerinde kırıklar olmuştu.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bununla ilgili bir ustamın anısı var. Motor değiştirdikten sonra asansörün kapısı açıkken aşağı çakıldılar. Tam düşmeden zıplamalarına rağmen bellerinde kırıklar olmuştu.
Zaten bu mantık yanlış. Uçak düşerken son anda zıplamak gibi bir şey.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Asansörde kalma olasılığım nedir ben hep korkuyorum o yüzden binmiyorum

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey

Juiclair0

80+ Silver
Ama işe yarıyormuş biraz değilmi :D

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
asansördeki halatların taşıma kapasitesi nedir?
Halata göre değil kabinin büyüklüğü ve ağırlık baretlerinin sayısına göre değişir.
Ama işe yarıyormuş biraz değilmi :D
Evet :D
Asansörde kalma olasılığım nedir ben hep korkuyorum o yüzden binmiyorum
Oluşabilecek şeye göre değişir. Örneğin hareket ederken halat kopma ihtimali yoktur, ancak basit bir elektrik dalgalanması veya elektrik arızasından dolayı durabilir.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
evrim ağacının bu konu hakkomda bir videosu var izlemeni öneririm

Juiclair0

80+ Silver
Top Bottom