Neler Yeni

aşı olmaktan korkuyorum

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Aşı olmak, olmamaktan daha iyidir. Sivrisinek sokması kadar bir acı oluşur en fazla kısa süre sonra unutuverir insan. Aşınızı mutlaka olun çekinmeyin derim. Üçüncü dozu yarın olacağım bende Biontek aşısı. Olanlara şimdiden geçmiş olsun olacaklara da, olmalarını öneririm.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
emirhan
Aşı olmak, olmamaktan daha iyidir. Sivrisinek sokması kadar bir acı oluşur en fazla kısa süre sonra unutuverir insan. Aşınızı mutlaka olun çekinmeyin derim. Üçüncü dozu yarın olacağım bende Biontek aşısı. Olanlara şimdiden geçmiş olsun olacaklara da, olmalarını öneririm.
ben 2 gün önce cuma günü oldum bile teşekkür ederim

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
haro
:D insan için tehlike yaratıyor mu bu virüs yaratıyor.O zaman lütfen saçma konuşmayın.Hastalığın bu kadar az öldürmesinin sebebi virüs hakkında bilinenler ve teknoloji.100 yıl önce ki virüste çok fazla ölenin olduğu biliniyor çünkü teknoloji yoktu virüs hakkında bir şey pek bilinmiyordu, insanlar nasıl korunacağını bilmiyordu.Hala gelmiş öyle böyle diyorsunuz.

'Hastalığın bu kadar az öldürmesinin sebebi virüs hakkında bilinenler ve teknoloji.' :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Demişsin. Gram alakası yok. Şu an ortalıkta at koşturan doktorların hocaları, grip tarzı virüslere aşı bulunmayacagını söylüyorlar. Mesela Canan karatay bunu söylüyor. Canan Karatay gibi bir çok doktor var dış ülkede onlarda aynı şeyi söylüyorlar. Mesela Luc montaine. Sizi küresel güçlerin kontrolündeki basın ve medya korkutmuş. Korku ve panik yüzünden mantıklı düşünemiyorsunuz. Saçma düşünen yani sizsiniz ve bunu korku ve panik durumundan çıktıgınız zaman anlayacaksınız. Bunu garanti ederim.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Tayfun Yılmaz
'Hastalığın bu kadar az öldürmesinin sebebi virüs hakkında bilinenler ve teknoloji.' :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Demişsin. Gram alakası yok. Şu an ortalıkta at koşturan doktorların hocaları, grip tarzı virüslere aşı bulunmayacagını söylüyorlar. Mesela Canan karatay bunu söylüyor. Canan Karatay gibi bir çok doktor var dış ülkede onlarda aynı şeyi söylüyorlar. Mesela Luc montaine. Sizi küresel güçlerin kontrolündeki basın ve medya korkutmuş. Korku ve panik yüzünden mantıklı düşünemiyorsunuz. Saçma düşünen yani sizsiniz ve bunu korku ve panik durumundan çıktıgınız zaman anlayacaksınız. Bunu garanti ederim.
:)

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
herkese merhabalar benim yaşım 15 fakat aşı olmaktan korkuyorum ne yapmam lazım olmak zorundayım bu arada yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
ben 2 doz oldum insanazora dönüştüğüm için okula gidemiyorum

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
2 sinden de acısından daha çok korkuyorum ama
Ben olduğumda sadece içindeki ilacı hissetmiştim iğneyi hiç hissetmedim
2. dozu oldum sadece kolum ağrıyo (herkeste oluyo) birde halsizim ona bakarsan yediğin içtiğin her şeyin bi yan etkisi var ama sen yine de yapıyorsun bunuda yap geç en fazla uf olur

AllyRyza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ali Rıza Teker
Usta aşıyı zaten kolundaki kaba et bölgesine yapıyorlar ve 3sn sürüyor arı soksa daha fazla acıtır öyle hafif bi acı

Ama yan etki diyorsan garanti şekilde 1 gün gitme okula

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
Taha Efe

Hic bir yorum yapmadan paylaşacam bunu.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Top Bottom