Neler Yeni

Asik(galiba) olduğum kişiye karşılık beklemeden sevdiğimi söyledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
açılmak kendi duygularını belirtmek demek. tavsiye beklemiyorsan o zaman konu başlığına nabıcaz yazmayacaksın
İyi yapmış. Senin gibi tipler yüzünden rahat edemiyoruz bildiğin arsızlık yapmışsın.
BABA SAKAT MISINIZ Aaaaaa KIZ RAHATSIZ OLSA SÖYLER HE ANLAYIS GÖSTERMEZSEM O ZAMAN HAKLISINIZ HATTA KIZ WPDEN YAZDI SEVGİLİM RAHATSIZ OLABİLİR O YÜZDEN ÇIKARDIM DİYE BENDE DEDİM NP SANA BİŞE DİYEMEM SADECE HİSLERİMİ DAHA FAZLA SAKLAYAMADIM DEDİM ODA TAMAM TESEKKÜR EDERİM YAZDI
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi yapmış. Senin gibi tipler yüzünden rahat edemiyoruz bildiğin arsızlık yapmışsın.
bir insan hislerine nasıl engel olabilir mesela? Karşı taraf istemiyodur ve bunu söylüyorsa ona rağmen ısrar ediliyorsa haklısın mesela

Ben şimdi niye tacizci muamelesi görüyom Aaaaaa

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
aganın gazını da senin kafanı da ...
Olum psikopat mısınız siz? Hadi yaptın bir hata sonra olan ya da olacak muhtemel yaptırımlara üzülmek de büyük arsızlık değil mi sizce? Kimlerle yaşıyoruz ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
aganın gazını da senin kafanı da ...
Olum psikopat mısınız siz? Hadi yaptın bir hata sonra olan ya da olacak muhtemel yaptırımlara üzülmek de büyük arsızlık değil mi sizce? Kimlerle yaşıyoruz ya.
abi kız bu kadar kasmadı hala sohbet ediyoruz birkaç abime de anlatmıştım olayı onların verdiği tavsiyeler ile adam akıllı özür diledim siz niye beni tacizci yaptınız 5dk da Aaaaaaaaa

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Başlık baya bi saçma oldu neyse salla sevgilisi vardı biliyordum ama agaların gazına gelip bir anda hoşlandığımı söyledim tabi dedim karşılık bekleyemem sevgilin var vs. Sadece bunu bil diye yazdım bu mesajı dedim sonra ne diyebilirim ki yazdı hiçbirşey yazdım sadece bunu bil diye yazdım dedim sonra takipten çıkarmıs napmisimkine
bir şey yapmamalısın.
Yaptığınız şey mantıklı değil.
Tavsiyem konuşmayın olsun bitsin
ayrıca o gaza fazla gelmeyin uçurumdan uçarsınız başka gün

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Başlık baya bi saçma oldu neyse salla sevgilisi vardı biliyordum ama agaların gazına gelip bir anda hoşlandığımı söyledim tabi dedim karşılık bekleyemem sevgilin var vs. Sadece bunu bil diye yazdım bu mesajı dedim sonra ne diyebilirim ki yazdı hiçbirşey yazdım sadece bunu bil diye yazdım dedim sonra takipten çıkarmıs napmisimkine
gerekenı yapmıs kız helal olsun

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mirhan Yalçın
senin sevgiline lavuğun birisi senden hoşlanıyorum derse ***** değilsen rahatsız olursun. Bu olaya neden böyle tepki verdiklerini anlamak için bu yönden bakmak yeterli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
senin sevgiline lavuğun birisi senden hoşlanıyorum derse ***** değilsen rahatsız olursun. Bu olaya neden böyle tepki verdiklerini anlamak için bu yönden bakmak yeterli.
Ama ben ona herhangi bir teklifte bulunmadım ilköğretim terk heral forumun daha 1 paragrafı anlayamamıs
Kızı tebrik ettim
gerekenı yapmıs kız helal olsun

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mirhan Yalçın
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
dostum şu anda biz ne dersek diyelim kabul etmiyeceksin konu kapansın bildiğini yap en iyisi
Yok kral ne alaka kafa dağıtmak için açtım konuyu sizde beni tacizci yaptınız iyice kızla hala konuşuyoruz baya anlayışlı birisi o bu kadar takmadı o zoruma gitti sadece

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Engelleyeceksin hislerini. Benim kaç senelik kız arkadaşım var bahsettiğin duruma sebebiyet veren 10 tane daha hıyarla karşılaştım ben.
Hepsi de ilişkisi olduğunu bilmesine rağmen tuttu kıza açılmaya çalıştı. Üstelik sosyal medyasından da değil yüz yüze. Benim sevgilim kimseye bakmazken 10 tane sazan atladı ortaya.
Niye ? İlişkisi var biliyorlar. Niye açılıyorlar beni bırakıp sırf onlar seviyor diye onlara falan mı gidecek ?

Senin de aynı mantık niye milletin sevgilisine açılıp onları rahatsız etmekten başka bir şey yapmıyorsun mesela derdin ne senin ?

Tacizcisin bu arada cevabını da vermiş olayım. Eğer ilişkisi olduğunu bildiğin birine konuşmaya çalışıyorsan toplum ağzıyla bu tiplere ne derler bence çok iyi bilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
Engelleyeceksin hislerini. Benim kaç senelik kız arkadaşım var bahsettiğin duruma sebebiyet veren 10 tane daha hıyarla karşılaştım ben.
Hepsi de ilişkisi olduğunu bilmesine rağmen tuttu kıza açılmaya çalıştı. Üstelik sosyal medyasından da değil yüz yüze. Benim sevgilim kimseye bakmazken 10 tane sazan atladı ortaya.
Niye ? İlişkisi var biliyorlar. Niye açılıyorlar beni bırakıp sırf onlar seviyor diye onlara falan mı gidecek ?

Senin de aynı mantık niye milletin sevgilisine açılıp onları rahatsız etmekten başka bir şey yapmıyorsun mesela derdin ne senin ?

Tacizcisin bu arada cevabını da vermiş olayım. Eğer ilişkisi olduğunu bildiğin birine konuşmaya çalışıyorsan toplum ağzıyla bu tiplere ne derler bence çok iyi bilirsin.
Abicim sakat mısın sen git yat uyu kurban olayım kıza açılmadım deli midir nedir AAaaaaaaaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
Niye açılıyorlar beni bırakıp sırf onlar seviyor diye onlara falan mı gidecek ?
Hayır, gelemeyeceğini ben de bildiğim için dedim zaten karşılık beklemem,bekleyemem diye şimdi kıza bu konunun linkini attım bakmış abartmışlar tamam sorun yok dedi ki olması gerekende o bence bir insanı sevmem nasıl sorun olabilir ki? Rahatsızlık verecek derecedeysem önce kendisi rahatsız olduğunu söyler veya engeller fln eğer hala devam ediyorsam sevgilisi de karışır zaten olaya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,511
Üyeler
156,349
Son üye
sbdsavav
Top Bottom